Pokud máte zájem o havarijní pojištění, stačí vyplnit tento jednoduchý formulář a okamžitě dostanete srovnání 11ti nejpřednějších českých pojišťoven, seřazených podle ceny pojištění.

[one_half last=“no“]

 Srovnávač havarijního pojištění:

Havarijní pojištění

 

…[/one_half]

Havarijní pojištění

 

 

 

 

 

Pokud jste majiteli novějšího auta, nebo auta s větší hodnotou, určitě je dobré nechat svůj vůz pojistit. Havarijní pojištění na rozdíl od povinného ručení není povinné pro každého řidiče. Nicméně více než 90% řidičů, kteří mají novější nebo hodnotnější automobil má sjednanou pojistku. Proč si tedy nenechat pojistit i svůj vůz?

 

Důležité pojmy:

Míra spoluúčasti je hodnota, která se u havarijního pojištění uvádí v procentech. Například 10% znamená, že při způsobené škodě v hodnotě 200 tisíc korun. Zaplatíte 10% z celkové částky (tedy 20 tisíc korun) a zbytek (tedy 180 tisíc korun) pojišťovna. Čím vyšší míra spoluúčasti, tím menší cena pojistky (a naopak).

Nadstandartní benefity znamenají různé praktické výhody. Někdy bývají už v základní ceně havarijního pojištění a někdy za ně musíte připlácet. Mezi nejčastější benefity toho pojištění patří asistenční služby v případě nehody nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.

Rozsah pojištění je seznam způsobů škody, proti kterým Vás vybrané havarijní pojištění chrání. Nejčastěji je to odcizení, nehoda, vandalismus, živelné katastrofy nebo neoprávněné poškození vozidla.