Vybíráte nábytek? Tyhle 3 tipy se vám budou hodit

Bydlení

Nová postel, skříň, stolek nebo jiný kus nábytku? Výběr je vždy podobný, a přitom v mnoha detailech jiný. Pokud právě řešíte nákup nějakého kusu nábytku, bude se vám hodit tento článek se třemi tipy ohledně výběru.

Krásný design a vhodné rozměry

Každý kousek nábytku, který si umístíte do bytu, by měl svým způsobem ladit k dalšímu vybavení. Každý máme originální styl, takže se nedá doporučit nejlepší kombinace pro každou situaci, ale skvělý a ladící design je otázkou základního výběru. Usnadnit si to můžete například výběrem některé ze souprav přizpůsobených pro vybavení jednoho pokoje. Oblíbené jsou tak sety skříní a komod, ale i obývací stěny, pohovky a konferenční stolky do obývacího pokoje v jednom stylu. Sledujeme i vhodné rozměry, aby se vybrané zařízení vešlo do námi předpřipraveného místa.

Praktický kousek nábytku

U nábytku nekoukáme jenom na vzhled, ale zajímá nás i praktické využití. Například skříň by měla poskytovat dostatečný úložný prostor pro uskladnění všeho potřebného. Co to konkrétně znamená, opět závisí na každém z nás. Někdo dá přednost šuplíkům, jiný zase upřednostní spíše poličky či prostor pro zavěšení kabátů. Univerzálním řešením tak mohou být kombinované šatní skříně a větší komody. Praktickou funkci očekáváme také u sedací soupravy či postele, která může navíc obsahovat úložný prostor.

Pohodlný nákup přes internet

Proč se hnát do obchodního centra, když můžete všechno nakoupit z pohodlí domova? Ušetříte mnoho času v porovnání s dopravou do obchodu a následným procházením nabídky. Prostě jednoduše sedíte před počítačem, vybíráte si vhodné kousky a prakticky porovnáváte s jinými nabídkami. Nábytek Atan.cz nabízí široký sortiment, kde pohodlně vybavíte klidně celý byt. Pokud navíc nakoupíte za více než 1 999 korun, máte dopravu zdarma.