Sen o rodinném bydlení je finančně dostupný i vám

Bydlení

Rodinný domek je univerzálním symbolem pohody a ideálního prostředí pro rodinu. Většina lidí o něm sní, ale jen některým se podaří ho realizovat. Obvykle jsou překážkou vysoké pořizovací náklady a dlouhé čekání než se dům postaví.

Sen o rodinném bydlení je finančně dostupný i vámVelkou revolucí jsou v tomto ohledu dřevostavby na klíč, díky kterým si může dopřát rodinný dům doslova každý. Jedná se o luxusní rodinné bydlení, které je v domě z ekologicky šetrných materiálů. Nízká pořizovací cena zde neznamená, že by byl dům nekvalitní. Dřevostavby se pyšní velmi dlouhou trvanlivostí a vlastnostmi, které by jim mohly zděné domy jen tiše závidět.

Čím jsou dřevostavby lepší

Sen o rodinném bydlení je finančně dostupný i vámModerní dřevostavby na první pohled nerozeznáte, jelikož jsou jejich fasádní prvky stejné jako u zděných domů. Liší se zde však konstrukce i materiály. Namísto cihel je zde konstrukce zhotovena z pevných KVH hranolů, dále se uplatnily OSB desky, sádrovláknité desky FERMACELL, izolace ISOVER a mnoho dalších prvků. Stěny domu jsou podstatně užší, což poskytuje více podlahové plochy. Díky pokročilým izolačním materiálům však dokonale izolují teplo a užijete si tak velké úspory za vytápění. Jistě vás zaujme doba výstavby, která je pouhé 3 měsíce. Takto staví dřevostavby profesionální firma HP DOMY s.r.o., která má na svědomí dřevostavby po celé České republice.

Dřevostavby na klíč se vám nabízejí v mnoha provedeních, od menších bungalovů až po velké rodinné domy. Pokaždé se jedná o moderní dům s luxusním interiérem i exteriérem. Jestliže si lámete hlavu s penězi, u dřevostaveb nemusíte. Nabízí se vám výhodné financování, se kterým budete mít vlastní bydlení za minimální náklady. Jestliže vám vaše současné bydlení už nevyhovuje, není důvod čekat. Do 3 měsíců si můžete splnit svůj sen a přesunout se i s rodinou na místo, kde se vám bude skvěle bydlet.