Zvyšte svůj příjem díky krátkodobému pronájmu nemovitosti

Bydlení

Zvyšte svůj příjem díky krátkodobému pronájmu nemovitosti

Peníze hrají v životě člověka poměrně podstatnou roli. Žijeme ve společnosti, která je takto nastavená. Proto také většina lidí přemýšlí, jak svůj příjem zvýšit. Jedna z možností je využít neobydlenou nemovitost a poskytnout ji ke krátkodobému pronájmu. Tento způsob využívání bytů a domů je aktuálně hodně používaný za hranicemi naší republiky a získává oblibu i u nás.

Krátkodobý pronájem nemovitosti prostřednictvím správy pronájmu

Správa bytu v Praze může být poměrně snadnou záležitostí, pokud práci okolo pronájmu přenecháte expertům. Ostatně starat se o všechny záležitosti spojené s krátkodobým pronájmem může být docela náročné skloubit se svým zaměstnáním. Hostům, kterým svůj byt nebo dům pronajímáte, byste měli být stále k dispozici. Což jde těžko, nacházíte-li se právě v práci.

Zvyšte svůj příjem díky krátkodobému pronájmu nemovitosti

Co všechno za vás experti v pronájmu udělají?

Ptáte se, co všechno tím získáte, pokud svěříte pronájem vaší nemovitosti specializované správě? Mimo to, že váš dům či byt odborně připraví na focení, tak její zkušení pracovníci budou vždy vašim hostům k dispozici, předají jim klíče a uvítají. Zároveň se správa Airbnb postará o následný úklid a případné opravy spojené s pronájmem nemovitosti. V její náplni sjednaných povinností jsou také ubytovací služby, komunikace a správa profilu, nastavení a správa nabídky až na pěti rezervačních stránkách, na kterých se vaše nemovitost zobrazuje. Zde také správa denně upravuje cenu dle aktuální poptávky.

Zvyšte svůj příjem díky krátkodobému pronájmu nemovitosti

Snadná kalkulace ceny

Jestliže vás zajímá, jaká je cena za správu Airbnb, pak můžete využít webovou kalkulaci, která je k dispozici na internetových stránkách. Díky prezentaci vaší nemovitosti na různých platformách a cenovým nástrojům pro maximalizaci výnosů z pronájmu budou vaše příjmy až o 20 až 50 % vyšší. To už pak rozhodně stojí za to tuto možnost využít.