Investice do nového bytu se vyplácí, klíčová je lokalita

Bydlení
Investice do nového bytu se vyplácí, klíčová je lokalita

Jak dobře zhodnotit vlastní finanční prostředky? Jednou z dobrých investic, které se momentálně nabízejí, je koupě nemovitosti a její následný pronájem. V takovém případě je vhodné volit nemovitost ve větším městě s dobrou infrastrukturou a rozsáhlou občanskou vybaveností. Byt v dobré lokalitě je nájemníky žádaný, nový navíc nepotřebuje žádné dodatečné investice. Přesně takové byty se nyní nabízejí k prodeji v rámci developerského projektu v Praze Na Vackově.

Žižkov je skvělá lokalita

Zatímco dříve byl Žižkov považován za čtvrť hochštaplerů, dělníků a frajerů typu fešáka Huberta, dnes je to moderní a rozvíjející se čtvrť s obrovským potenciálem. Perfektní infrastrukturu doplňuje dobrá dopravní obslužnost, dostupnost městské hromadné dopravy, ale i služeb v rámci sociální a občanské vybavenosti a možnosti volnočasového vyžití. To jsou i výhody nových bytů v Praze 3 ve vznikající rezidenční oblasti Na Vackově.

Investice do nového bytu se vyplácí, klíčová je lokalita

Byty pro páry i velké rodiny

Projekt Na Vackově navazuje na předcházející úspěšnou etapu výstavby v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. V té stávající se vybuduje 5 objektů nepřevyšujících 12 pater, které nabídnou bydlení pro jednotlivce, páry i velké rodiny. K dispozici jsou totiž byty od 1+kk po 5+kk, které jsou vzdušné s dobrým dispozičním řešením a včetně balkonů, teras nebo lodžií. Tyto byty budou k předání již v průběhu prvního pololetí roku 2021 a dlouho se na trhu nevyskytlo takové množství bytů k prodeji na Žižkově. Celkem se totiž prodává 342 bytů, nebytových prostor a ateliérů.

Investice do nového bytu se vyplácí, klíčová je lokalita

Zhodnocení investice v čase

Investovat právě do tohoto typu bytů se vyplácí. Jsou vhodné pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem vzhledem k jejich všestrannému využití. Nespornou výhodou koupě bytu je již samotné jeho vlastnictví. Byt Na Vackově však nabízí i průběžné zhodnocení, které bude vzhledem k vývoji na trhu nemovitostí jedině růst. O to spíše, že se jedná o lukrativní lokalitu v blízkosti centra a oblast, která dozná v nejbližších letech velkých změn v souvislosti s revitalizací původního Nákladového nádraží Žižkov.