Okamžité srovnání povinného ručení od 13ti předních pojišťoven. Výsledky seřazené podle ceny. Vyberte si opravdu to nejvýhodnější povinné ručení.

[one_half last=“no“]

Srovnání povinného ručení:

Povinné ručení

[/one_half]

Povinné ručení

 

 

 

 

 

 

O povinném ručení:

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je povinen uzavřít každý, kdo chce používat auto na silnicích (a veškerých dalších pozemních komunikacích). Toto pojištění uhrazuje škodu poškozenému, kterému jí způsobil člověk, která je pojištěn. Pokud je tedy člověk viníkem nehody, z pojištění se zaplatí škoda všem ostatním. Samozřejmě ne tomu, kdo je viníkem.

Důležité pojmy:

Limit pojistného plnění je částka do které se hradí škody všem poškozeným. Obvyklý minimální limit bývá 35 miliónů korun. Ovšem limit lze zvednout klidně i na 100 miliónů korun.

Benefity povinného ručení jsou výhody, které může a nemusí povinné ručení obsahovat. benefitem může být i sleva na nejrůznější připojištění. Například na pojištění čelního skla. Další výhody mohou být asistenční služby, náhradní vozidla nebo úrazové pojištění. Vžy se rozhodujte, zda chcete jen čistě pojištění nebo i další benefity navíc. Rozdíly v cenách jsou podstatné.