Finanční služby Rusňákovy DRFG

Finanční tipy
Finanční služby Rusňákovy DRFG

Skupina Davida Rusňáka, která se dlouhodobě věnuje investičním fondům a dluhopisům, je mezi širokou veřejností oblíbená zejména díky svým dlouholetým zkušenostem, zodpovědnému přístupu a kladným recenzím. Skupina DRFG se mimo jiné zaměřuje také na finanční služby. Jaké společnosti do jejího portfolia spadají?

ChytryHonza.cz: Broker pool s vlastním online srovnávačem

ChytryHonza.cz působí na tuzemském trhu již od roku 2009. Pod křídla investiční skupiny Davida Rusňáka společnost vstoupila na přelomu let 2018/2019.

„Broker pool Chytrý Honza se řadí mezi lídry na finančně poradenském trhu. Je skvělým řešením nejen pro poradce, ale i celé skupiny. A to to v segmentu pojištění, hypoték i investic,“ vysvětluje skupina DRFG

„Poradenská síť nyní čítá více než 650 finančních poradců a investičních konzultantů z celé České republiky. Ti se klientům snaží zprostředkovat více než 650 produktů od téměř 70 bank, pojišťoven, úvěrových společností, investičních a penzijních společností,“ dodává. 

Za dobu své dlouholeté existence pomohl ChytryHonza.cz s hypotékou více jak 55 000 domácnostem! Je jedničkou na trhu v rámci propojení offline a online distribuce finančních služeb. Představuje ideální řešení pro finančního poradce i klienta. 

EFEKTA OCP: Přední český obchodník s cennými papíry

Společnost EFEKTA OCP se zaměřuje na fondy a dluhopisy. Je obchodníkem s cennými papíry a na trhu funguje již 30 let. 

Během svého působení již obsloužila 20 000 spokojených klientů. Pro ty totiž pravidelně vybírá pouze ty produkty a projekty, do kterých skutečně vidí a tak může jejich úspěch aktivně ovlivňovat skrze vlastnické podíly dlouhodobých partnerů a špičkové manažerské know-how. 

Jedná se o nebankovního obchodníka, který disponuje všemi potřebnými licencemi i odpovídajícím zázemím pro poskytování komplexních služeb souvisejících s investičními nástroji. A to nejen směrem ke klientům, ale samozřejmě také obchodním partnerům.

Autor: Michal Pecka