Hledáte dlouhodobou rychlou půjčku? BB půjčka Vám půjčí až na 90 dnů

Půjčky

Tato splatnost je s odstupem nejdelší na trhu (viz. porovnání níže), získáte tak až 3 měsíce na vyřešení své nepříznivé finanční situace. Celý proces žádosti o půjčku probíhá online, nemusíte tedy nikam docházet.

 

Zatímco většina nebankovních společností poskytujících rychlé půjčky Vám půjčí na max. 30 dnů, na webu BBpujcka.cz získáte peníze až na 90 dnů.

 

Struktura maximálních splatností u nebankovních půjček

Počet dnů Počet poskytovatelů
10-14 1
15-19 1
20-24 5
25-29 7
30-34 20
35-39 2
45-49 6
85-90 1

Pozn. uvedená období zahrnují standardní nabídku splatností, bez prodloužení, o které klient zažádá v průběhu splatnosti půjčky (toto prodloužení je velmi často zpoplatněno)

 

I jako nový klient této společnosti pak můžete získat až 10 000 Kč (řada společností nabízející rychlé nebankovní půjčky stále půjčuje max. 5 000 Kč s ohledem na omezení daná občanským zákoníkem). 10 000 Kč je pak pravděpodobně pro většinu z Vás významná finanční výpomoc, která Vám pomůže překlenout nepříznivou finanční situaci i v delším období, ve kterém selhávají „tradiční“ poskytovatelé rychlých nebankovních půjček, kteří chtějí splatit půjčené peníze v horizontu max. 1 měsíce, následkem čehož řada klientů těchto společností padá do dluhové spirály způsobené žádáním o nové a nové půjčky, kdy poskytnutí každé nové půjčky může být spojeno s poplatkem za schválení půjčky.

Peníze Vám budou zaslány na běžný účet

Další výhodou půjčky webu bbpujcka.cz je, že Vám půjčené peníze přijdou na bankovní účet, tj. neexistuje zde omezení, že by Vám peníze byly vyplaceny prostřednictvím poštovní poukázky, či byste pro peníze museli docházet za obchodním zástupcem nebankovní společnosti.

Neváhejte tedy a obraťte se v době, kdy budete zažívat přechodný nedostatek financí, na společnost BB Finance Group, provozující web bbpujcka.cz a požádejte ji o rychlou nebankovní půjčku se splatností až 90 dnů.