Po absolvování kurzů angličtiny budou vaši pracovníci na ještě vyšší úrovni

Zajímavosti

Ten kdo nezná cizí jazyk, má v dnešní době velké nedostatky. Vždyť angličtinu, němčinu nebo i jinou řeč kolem sebe slyšíme téměř každý den. V mnohých odvětvích je předpoklad znalosti cizího jazyka dokonce základním předpokladem k dobré efektivitě práce. Pokud byste chtěli ve vaší firmě udělat něco pozitivního pro vaše zaměstnance, dopřejte jim kurzy angličtiny. Sídlíte-li v Plzni a okolí, je ideální volbou angličtina Plzeň – kurzy můžete naplánovat přímo v prostorách firmy, nebude zapotřebí nikam docházet.

Kurz angličtiny na míru

K tomu, aby přinesla angličtina vašim pracovníkům co nejvyšší užitek, je dobré vše pořádně promyslet. Je důležité rozvrhnout kurz tak, aby pokryl základní očekávání. Měl by se vyvíjet určitým směrem. Může být zaměřený například na technickou angličtinu, na angličtinu řešící telefonickou či mailovou komunikaci…

Kurzy angličtiny jsou vedeny zábavnou a nenásilnou formou. Přesně takovou, kterou oceňuje velké procento již dospělých studujících. Nutno podotknout, že právě takové postupy mají vůbec největší úspěšnost. Samozřejmostí je i online výuka, ke které obdrží účastník kurzu přístup pro zdokonalování se i v době, kdy neprobíhají standardní hodiny.

Po celou dobu trvání kurzu jsou jeho účastníci testováni. Hned na začátku absolvují vstupní test. Výstupní test potom prozradí, co jim výuka dala. Po absolvování získá každý účastník rovněž certifikát.

Angličtina pro všechny věkové generace

Výuky angličtiny se mohou zúčastnit všechny věkové generace. Kromě lidí, kteří jsou již v zaběhnutém výdělečném procesu, si na své přijdou i děti, a to i ty nejmenší.

Kurzy jsou jim upraveny dle jejich požadavků přímo na míru. A kde se v případě zájmu o dětské kurzy obrátit? Pomocnou ruku nabízí lektoři z helen doron Plzeň, pro které není problém začít s výukou angličtiny už u dětí v období batolat!