Představte svůj projekt obchodním partnerům s opravdovou grácií

Podnikání

Představte svůj projekt obchodním partnerům s opravdovou grácií

Velká firma si žádá velkolepé entrée, novinka, kterou připravujete už pěkných pár měsíců, vyjde brzy na světlo světa. Kvalitní prezentace projektu je pak do začátku velmi důležitá aneb jak jinak být stále o krok před konkurencí? Výběr místa je důležitý, stejně jako občerstvení, rychlá Wi-Fi nebo kvalitní ozvučení. Vše do sebe musí zapadat jako mozaika, ani nejmenší detail nelze podcenit. Svěřte proto svou budoucnost opravdovým profesionálům…

Ubytování pro hosty, ale i originální restaurace

Může se tu konat nejen módní přehlídka, al třeba také ples, seminář nebo konference, protože kapacita hostů je opravdu velká. Pronajmutí konferenčních prostor nemá žádné omezení, může jít klidně o narozeniny šéfa nebo akci, která se rozloží do několika dnů a nepůjde jen o záležitost jednoho odpoledne.

Představte svůj projekt obchodním partnerům s opravdovou grácií

Zatančit si, poznat své obchodní partnery, uspořádat velké společenské setkání, představám se zde rozhodně meze nekladou! Pořádáním akce pak služby končit nemusí, připraveny jsou prostorné hotelové pokoje nebo další služby, včetně bohaté nabídky mezinárodních jídel ve zdejší restauraci. 149 pokojů je dostatečná kapacita i pro početné delegace, takže rozhodně po skončení akce nebude třeba, abyste zajišťovali hostům dodatečný rozvoz.

Konferenční sál nabídne i tlumočnickou kabinu

Veškeré vymoženosti techniky 21. století jsou samozřejmě k mání, moderní konferenční sál disponuje velmi rychlým internetovým připojením, ale k dispozici je i tlumočnická kabina a samozřejmě také perfektní ozvučení.

Představte svůj projekt obchodním partnerům s opravdovou grácií

Dataprojektor, flipchart nebo coffee break, stačí si vše jen navolit podle svého nejlepšího gusta. A když budete chtít vzít své hosty na malou procházku po naší metropoli, vůbec nemusíte daleko. Hotel je situován do prostředí Prahy 7, kde je hned několik zajímavých míst.