Půjčku sjednejte online. Ušetříte si čas

Finanční tipy

Půjčku sjednejte online. Ušetříte si čas

Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli kvůli úvěru chodit na pobočku banky nebo navštěvovat nebankovní společnosti osobně. Dnešní přetechnizovaná doba přináší mnohem lepší a snazší možností nabytí peněžních sum. Kvůli půjčce se v podstatě nemusíte zvedat od pracovního stolu a od počítače. A víte proč? Protože právě online žádosti jsou vstupní branou k bezproblémovému a rychlému modelu úvěrování.

Nebankovní půjčky na internetu

Ideálním řešením jsou nebankovní půjčky, které jsou oproti těm bankovním daleko flexibilnější a jejich kladné schválení vás nebude stát spoustu času a papírování. Ke všemu vám postačí jednoduše vyhlížející online žádost na internetu. Tu vyplníte, vyčkáte na schvalovací proces a můžete se těšit na peníze, jež přistanou na vašem bankovním účtu, co nevidět.

A jaké nebankovní půjčky patří k těm oblíbeným?

Zonky půjčka

Jednou z příjemných variant je bezpochyby Zonky půjčka, která je mnohdy označována, jako půjčka od lidí. Speciální model úvěrování je dlouhodobě prověřený a vyhovuje spoustě zákazníků. Peníze navíc můžete využít na cokoliv. Níže uvádíme parametry této půjčky.

  • Výše úvěru od 20 000 Kč do 750 000 Kč
  • Doba splatnosti od 6 do 84 měsíců
  • Úroková sazba od 3,99 %

Novodobá Tesco půjčka

Příjemnou alternativou úvěru od Zonky je Tesco půjčka, jíž si můžete nechat vyplatit v hotovosti. Hodně žadatelů ji využívá také ke konsolidaci a lidé oceňují i možnost získat kreditní kartu Premium PLUS. K Tesco půjčce se váže spousta dalších kladů, mezi něž patří třeba výhodné pojištění schopnosti splácet, odklad splátek a ostatní.

  • Výše úvěru od 20 000 Kč do 500 000 Kč
  • Doba splatnosti od 12 do 84 měsíců
  • Úroková sazba od 11,57 %

Vyzkoušejte, jaké je to zajistit si nebankovní půjčku přímo z domu, která bude vašim potřebám vyhovovat nejvíce.