Sídlo v centru Prahy zvýší firemní prestiž

Podnikání

O firmě, která sídlí v centru Prahy, si většina z nás hned udělá jiný obrázek než o společnosti s kanceláří někde na okraji méně známého města. Kancelářské budovy v Praze bývají také mnohem lépe vybaveny, takže přináší benefity i zaměstnancům. Nemusí se přitom jednat o finančně nedostupnou možnost.

Čím dál více firem se stěhuje do Prahy, a tak není divu, že tam vznikají stále nové kancelářské komplexy. Předhání se v tom, který bude mít lepší adresu a modernější vybavení. Lákají na služby přímo v budově, možnost pracování na terase a dobrou dopravní dostupnost – to je zrovna reálná situace při pronájmu kanceláře Praha City Center.

Kancelář v centru Prahy nedaleko Štvanice

Komplex Praha City Center stojí nedaleko ostrova Štvanice, asi osm minut pěší cesty od stanice metra Florenc. Blízko se nachází také několik tramvajových a autobusových zastávek, restaurací a kaváren. Jedná se o lokalitu v centru Prahy, avšak mimo hlavní turistický ruch.

Vše potřebné na dosah ruky

Přímo v budově je prakticky všechno, co je během normálního pracovního dne potřeba. Nachází se tam kosmetický salon, kadeřnictví, restaurace, nehtová kosmetika, finanční konzultant, bistro i mBank. Bohatá je také nabídka automobilových služeb zahrnující myčku, půjčovnu automobilů, a dokonce možnost dobití elektromobilu. K budově pochopitelně náleží parkoviště s 291 parkovacími místy.

Moderní kancelářské prostory

V modernizovaných prostorách je radost pracovat. Kanceláře mají zdvojené podlahy, moderní podhledy, LED osvětlení. Komfort zařizují klimatizace, ventilace a otevíratelná okna. Uspořádání je možné dořešit dle požadavků, v budově jsou prostory vhodné pro open space, uzavřené kanceláře i kombinaci.

V prvním, třetím, čtvrtém a šestém patře jsou ještě volné prostory. Velikost začíná na 150m2, největší prostory dosahují téměř 1000m2. Jestliže i vás zajímá pronájem kanceláře Praha 1, neváhejte, než bude obsazeno.