Zlato a stříbro ̶ hodnotný dárek i skvělá investice

Investice

Společnost AuPortal, jeden z předních obchodníků s investičními kovy v ČR a na Slovensku, má pro své klienty neustále nějaké zajímavé a inovativní nabídky. Založena byla skupinou investorů s cílem být spolehlivým dodavatelem zlata a stříbra za účelem diverzifikace vlastního portfolia. Pokud hledáte spolehlivého a důvěryhodného partnera v investování, můžete se na AuPortal s klidem obrátit. Těšit se můžete na příznivé ceny kvalitních investičních kovů v ČR. Investory se mohou stát soukromé osoby, živnostníci i podnikatelé.

Proč investovat zrovna do zlata a stříbra?

Neinvestované peníze ztrácejí rok co rok na své hodnotě, zatímco drahé kovy uchovávají svou hodnotu a inflace je „neohlodá“. Investice do stříbra a zlata může vklad dokonce znásobit. O kolik přesně a za jak dlouhou dobu, to vám nikdo říct samozřejmě nemůže, jde to pouze předpokládat, jisté ale je, že tyto kovy svou cenu budou mít vždy. Jsou totiž potřeba v mnoha odvětvích průmyslu, nejde jen o pamětní zlaté mince a šperky na ozdobu.

Přemýšlíte, co hodnotného darovat?

Pokud vás nic smysluplného jako dárek nenapadá, zkuste zauvažovat nad investičními mincemi. Jsou pěknou vzpomínkou, dají se vystavit a uchovávají darovanou hodnotu. Při výběru můžete začít od těch nejlevnějších, nebo klidně se i trochu „rozšoupnout“. Záleží na tom, kolik hodláte do dárku investovat. Investiční stříbrné mince jsou ale finančně dostupné snad pro každého. Zlaté mince vás pak budou stát samozřejmě o něco více, o to vyšší ale mají svou hodnotu.

Mince, slitky i cihličky

V nabídce společnosti AuPortal jsou investiční stříbrné slitky, investiční zlaté slitky, cihly i mince různé hodnoty, od stovek korun po statisíce korun. Vybrat si můžete vlastní způsob nákupu, který vám nejvíce vyhovuje, a kdo dá přednost kamenným prodejnám, také nepřijde zkrátka. K dispozici jsou totiž nejen e-shop či Zlaté konto, ale i prodejny v Praze a Brně. Investice do stříbra a zlata není nic složitého, pokud pro ni máte spolehlivého partnera. Chcete-li se dozvědět více, navštivte http://www.auportal.cz/.