Běžný účet zdarma – který vybrat

Finance

Nemusíte zaplatit ani korunu navíc na poplatcích, bude to prostě paráda! Běžné účty zdarma jsou k mání u mnoha tuzemských bankovních domů, obvykle stačí jen dodržet nějaké podmínky, které jsou předem dané. A jaké to většinou jsou? Na účet musí měsíčně dorazit platby v určitém objemu nebo jej musíte aktivně využívat – znamená to, že alespoň jednou za určité období zaplatíte kartou nákup v supermarketu.

Výhodný úvěr je také možností

Když jste klientem banky, dosáhnete v případě, že chcete půjčit, na mnohem zajímavější úrokovou sazbu. I proto se vyplatí žádat právě tam, kde máte vedený běžný účet, propočítejte si to nakonec sami! Co třeba Zuno účet, zní to pro Vás zajímavě? Pojďme se mu trošku podívat na zoubek, třeba Vás to přeci jen trochu nahlodá!

Bezkontaktní platby zdarma, vedení účtu bez poplatků, výběr z bankomatů zcela bezplatně, takže co více si ještě přát? Zuno přichází s nabídkou, která se prostě odmítá jen s těžkým srdcem! Účet můžete klidně založit jen online cestou, nakonec proč chodit pořád na nějaké to odpoledne plné čekání do banky, že? To přeci nemá vůbec žádný smysl. Skvělý přehled o financích pro všechny, skvělá možnost pro studenty, penzisty nebo mladé rodiny, zkrátka úplně pro každého!

Další alternativou je třeba mKonto

Zkuste také mKonto, jaká nabídka že je právě tady? Výběr z bankomatu je něco tak samozřejmého, že ani zde nedáte jedinou korunu navíc z kapsy. Mobilní bankovnictví, internetové bankovnictví a navíc i platební karta od společnosti VISA. Založení účtu online cestou je možné i tady, navíc můžete mít až čtyři přidružená konta eMax, třeba pro někoho z rodinných příslušníků, záleží tu jen a jen na Vás! Inkasa nebo trvalé příkazy zcela bez poplatků, nabídka výhodná pro každou věkovou skupinu. Maximální přehled o penězích je tu samozřejmostí!

Běžný účet dnes máte zřízený nejméně v deseti tuzemských bankách za krátkou chvilku, takže není důvod otálet. Případné zrušení účtu je stejně tak hotové skoro obratem, takže kdybyste se rozhodli, že Vám účet nevyhovuje, nebude to žádný problém a zdržení navíc!