Pojištění odpovědnosti je dnes hodně poptávané nejen mezi zaměstnanci

Finance
Pojištění odpovědnosti je dnes hodně poptávané nejen mezi zaměstnanci

Někdy se mu také říká jinak, lidové označení hovoří o blbosti a určitě je docela trefné. Každému se přeci někdy stane nehoda, drobné faux-pas, které je nepříjemné a vznikla při něm i jistá hmotná škoda. Co s tím? S dobrou pojistkou můžete ze situace vybruslit s čistým štítem, protože v moderní době nejsou k mání jen klasické životní nebo majetkové pojistky, nabízí se ještě mnohem širší spektrum variant. Pojištění odpovědnosti je velmi oblíbené například i mezi českými živnostníky.

Neponechávejte nic náhodě, myslete na budoucnost

Život si zkrátka nevybírá, někdy nás dovede pořádně překvapit a neptá se, zda jsme na nějakou nepříjemnost připraveni – právě naopak, udeří v nejméně vhodný moment.

Nicméně, díky sjednání pojištění proti blbosti je tu jistota, že nedojde k nejhoršímu. Takováto pojistka dokáže pokrýt řadu různých věcí a výhodou jistě bude, že může mít i celosvětovou platnost. Ochrání tedy pojištěnce i na zahraniční dovolené, ať už půjde o klasiku v podobě Řecka či Španělska nebo nějakou vzdálenější exotickou destinaci. V jedné ceně bude zahrnuta ochrana pro celou rodinu, takže není nutné sjednávat pojištění pro každého člena zvlášť a ztrácet čas dalšími administrativními formalitami.

Zajímavá varianta i pro zaměstnance firem

Pojistná ochrana může pochopitelně platit i při výkonu povolání, existuje nabídka pojištění profesní odpovědnosti.

Pojištění odpovědnosti je dnes hodně poptávané nejen mezi zaměstnanci

Varianta pro řidiče z povolání nebo ty, kteří mají k dispozici služební auto je samozřejmostí, naopak při variantě Standard už nebude záležet na tom, jaké zaměstnání vlastně pojištěnec vykonává. Výhodou je zde také velmi nízká spoluúčast a v případě, že pojištěnec sjedná i další různé produkty (tedy například cestovní, úrazové nebo majetkové pojištění), bude mít vše za ještě výhodnějších podmínek.