Chcete více vydělávat? Základ je správná firma

Finance

Také si myslíte, že vaše zaměstnání skutečně nemá ani budoucnost, ani jakoukoliv perspektivu? Pokud je tomu tak, není nic jednoduššího, než se vydat na dráhu soukromého podnikatele. A jak na to, s tím vám poradíme. Základem je zakládání společností na podnikání. Tedy služba, která vám založí společnost s ručením omezením takzvaně na klíč. Bude stačit dodat jenom hlavní údaje, kam se řadí:

  • Název firmy
  • Jména společníků, jednatelů a jejich podíly
  • Adresa sídla společnosti

Právě sro je dnes ideální podnikatelskou formou. A to jak pro jednoduchost založení, tak i pro ochranu, nebo možnosti spojené s případným ručením za škody. Navíc je firma jako taková více prestižní, než obyčejné živnostenské oprávnění.

Myslete také na správné sídlo

Jelikož jsme se dotkli otázky prestiže, je dobré se na ni zaměřit ještě o něco více. Roli totiž u firem hraje také sídlo. Čím je zajímavější, tím lépe. Logicky vedou velká města a významné lokality. Jako ideální příklad nám může posloužit sídlo firmy v centru Bratislavy. Tím můžete udělat dojem nejenom na své zákazníky, ale i obchodní partnery. Navíc má tato možnost další pozitivum, a to ve spojení s tím, že se můžete celkem snadno vyhnout kontrolám z finančních úřadů. Ve velkých městech totiž obvykle nestíhají.

Šetřete náklady s firmou spojené

Jakmile se vydáte na dráhu soukromého podnikání, rázem zjistíte, že abyste mohli více vydělávat, je třeba také více šetřit. A to třeba v souvislosti s tím, že si pořídíte virtuální sídlo, stejně jako v souvislosti s tím, že budete minimalizovat náklady na provoz. S tím souvisí třeba i spotřeba papíru a náplní do tiskáren. Třeba takový toner Q2612A do tiskárny dokáže nabídnout nízkou spotřebu tonerového prášku, skvělou kvalitu tisku, dlouhou výdrž a nízké pořizovací ceny. A i když se to na první pohled nemusí zdát, takto lze měsíčně ušetřit třeba i několik tisíc korun.