Co se vám vybaví pod pojmem Americká hypotéka?

Finance
Co se vám vybaví pod pojmem Americká hypotéka?

Startup Stock Photo

V dnešní době často zmiňovaná půjčka pod názvem americká hypotéka. Slýcháte často tento pojem? Přesto nevíte, co přesně si pod tím představit a co znamená? Její získání je opravdu snadné a to především proti získání klasické hypotéky v bance. Účel, pro který si tuto nebankovní půjčku pořizujete, nemusíte nijakým způsobem uvádět.

Co se vám vybaví pod pojmem Americká hypotéka?

Americkou hypotéku může získat kdokoliv od 18 do 90 let, dokonce i důchodci. Podmínkou k uzavření této nebankovní půjčky je ručení nemovitostí buď třetí osobou, která k tomu dá svolení, nebo nemovitostí ve vašem vlastnictví.

Hledáte půjčku opravdu na cokoliv? Pak čtete správně, protože americká hypotéka je neúčelovou hypotékou. Vše vyřídíte bez nahlížení do registrů, bez zkoumání vašich příjmů, to znamená bez mnoha zbytečných podkladů.  Tuto nebankovní půjčku můžete dokonce použít i na vyplacení exekuce. Bezúčelové hypotéky mají v nabídce také některé banky, ovšem čas schválení je opravdu velmi dlouhý, protože bez posouzení schopnosti splácet a bez dalšího papírování, se ke schválení a vyplacení půjčky nedostanete. Vyplacení peněz již do 24 hodin od poskytnutí podkladů vás ale čeká u velmi férové nebankovní společnosti, kde můžete získat americkou hypotéku a mají pro vás v nabídce stejně nízký úrok jako banky a to bez zbytečného papírování.

Použití financí z americké hypotéky

Chcete peníze na opravu domu, koupi nemovitosti, investice, dluhy, dovolenou prostě na cokoliv? Účel vaší půjčky nebude žádným způsobem zkoumán. Díky tomu můžete investovat, začít s podnikáním, zbavit se dluhů, prostě co vás jen napadne. Nemusíte platit odhadce, žádné peníze předem a přesto je v naší nabídce poskytnutí až 70% z odhadní ceny nemovitosti.

Máte ještě spoustu otázek, které nebyly zodpovězeny? Nebo jen hledáte řešení zrovna vaší finanční situace? Potom se na nás neváhejte obrátit, rádi poskytneme nejen odpovědi, ale i rady a pomůžeme vám vše vyřešit.