Dřevostavba se stala synonymem pro levné ekologické bydlení

Finanční tipy

Při pořizování domu se dnes nehledí pouze na vzhled a na komfort, ale také na použité materiály a energetickou náročnost. Klasické zděné domy jsou velmi drahé a také mnohdy velmi energeticky náročné. To je jeden z mnoha důvodů, proč je začínají předbíhat dřevostavby, které je v mnoha ohledech překonávají.

Bydlení ve jménu ekologie

Moderní dřevostavby jsou od pohledu luxusní a je až k nevíře, že jsou levnější než zděné domy, laik by mezi nimi dokonce ani nepoznal rozdíl. Rozdílů je tu však celá řada a tím prvním je použití materiálů, pro dřevostavbu se používají inovativní materiály jako desky FERMACELL a izolace ISOVER. Domu zajistí dokonalou zvukovou a tepelnou izolaci, dřevostavba je tak velmi nízkoenergetická a svým majitelům šetří peněženku.

Samotný základ zde tvoří konstrukce z masivních KVH hranolů. Všechny použité materiály jsou ekologické a šetrné k životním prostředí. Zároveň také vytváří to nejzdravější prostředí pro bydlení, dřevo je plné energie a celý váš dům bude prosycený příjemnou atmosférou, kterou bude doplňovat luxusní interiér.

Firma, která dřevostavby staví

Pokud chcete tu nejlepší volbu pro moderní bydlení, musíte své další kroky směřovat k firmě, která se na dřevostavby zaměřuje, v České republice je to společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která buduje dřevostavby ve formě velkých rodinných domů i bungalovů na klíč. Můžete si objednat dřevostavby Olomouc, ale i jakékoliv další lokality, firma vám postaví dřevostavbu kdekoliv. Výsledkem je vždy vysoce komfortní dům se zárukou dlouhé životnosti a spokojeného bydlení.