Jedna velká půjčka nebo několik menších?

Finance

Jedna velká půjčka nebo několik menších?

Často se opakuje chyba klientů, kteří si berou nějakou půjčku u bankovní, či nebankovní společnosti, že i když vědí, že potřebují víc, vezmou si méně a následně si berou půjčku další a další, aby pokryli všechno, co potřebují.

Splátky se půjčkami navyšují a rozpočet přestává vycházet, čím se dostávají do zpoždění a následně do registrů dlužníků, které již zamezí pokračovat dál a žádat o půjčku v bance. Proto je lepší dobře si promyslet, na co všechno potřebujete peníze, a jestli není lepší vzít si rovnou vyšší částku a bezúčelnou půjčku, kterou je i americká hypotéka.

Když už máte někde vroubek, tak v bance již s tímto produktem nepochodíte, ale u nebankovní společnosti šance je. Dokonce mají stanovených mnohem méně podmínek, které je potřeba splnit a cíl je dostupnější. Jediné, co je stejné, tak to je ručení nemovitostí, při čem není potřebný ručitel.

Nebankovní společnosti nenahlížejí do registrů, a tím má šanci dostat peníze každý, kdo si o půjčku požádá a splňuje podmínky, které se týkají zástavy nemovitosti. Zachování soukromí je také priorita, takže něco, jako dokládání příjmů Vám rovněž nehrozí a není vyžadováno.

O půjčku žádají klienti nejen za účelem bydlení, ať už jeho koupi nebo rekonstrukci, ale také začínající podnikatelé, lidé toužící po cestování nebo dlužníci, kteří se snaží zachránit svojí finanční situaci. Pokud se dostanete do takových potíží, tak je možná konsolidace, a také se můžete na společnost obrátit s tím, že za Vás vyřeší exekuce.

Jedna velká půjčka nebo několik menších?

Získáním vyšší částky na základě odhadu nemovitosti, můžete řešit daleko více věcí, než s malými půjčkami do pár tisíců. Splácíte následně pouze jednu půjčku a máte vyřešené všechno. Splátky jsou přizpůsobené době splácení a výši půjčky a nejvyšší podporovaná doba je půjčka na 30 let.

Jakmile podáte online žádost, tak schválení půjčky přichází v rozmezí 24 hodin.