Využijte první půjčku zdarma na cokoli

Finance

Uvažujete o tom, že byste poněkud okořenili vaši domácnost, anebo si nakoupili něco nového pro vlastní zábavu. Proč ne? Člověk by si měl užívat. Pokud ovšem nemáte na nové věci dostatečné množství peněz, je třeba zapracovat na výběru té správné půjčky. Že vás banka odmítla a u nebankovní společnosti si nejste jisti její důvěryhodností? Nevadí, můžete využít možnosti vyzkoušení úvěru nanečisto. Typická je výhodná první půjčka zdarma, která vám jasně ukáže, zdali je pro vás následující úvěr výhodný. Jinými slovy, když po vyzkoušení bezplatné půjčky budete spokojení, rádi si půjčíte u daného poskytovatele opakovaně. Právě proto vám nabídneme zajímavé tipy na nebankovní půjčky nabízející první realizaci zdarma.

Rychlá půjčka u CreditOn

Naším prvním tipem je půjčka CreditOn, která se vyznačuje především možností první půjčky zdarma a maximální rychlostí svého vyřízení. Žádost je u tohoto poskytovatele posouzena standardně do pouhých 15 minut. Již za tuto krátkou dobu budete přesně vědět, na čem vlastně jste. Co se týká doby pro získání finančních prostředků, tak ta se pohybuje v rozmezí 3 dnů. První půjčku v maximální výši 8000 korun lze vyzkoušet bezplatně. Poskytovateli vrátíte stejný finanční obnos, který jste si půjčili. Pro získání půjčky nebude nutné shánět ručitele, nicméně neobejdete se bez potvrzení o výši a pravidelnosti příjmů. U úvěru do 4 999 korun není dokonce nezbytný ani podpis papírové smlouvy a vše může být vyřešeno online.

8000 korun na 30 dní u Zaplo.cz zdarma

Zajímavou volbou je i realizace půjčky u Zaplo.cz. Právě tady také můžete vyzkoušet první půjčku zdarma, a to ve výši až 8000 korun. Vyřízení žádosti probíhá do 24 hodin. Nebudete nuceni dokládat výši příjmu a podobně jako u předchozího produktu společnosti CrediOn ani nepotřebujete ručitele. Veškerá pravidla budete znát předem, takže není problém vědět úplně všechno, než se pro podpis úvěrové smlouvy rozhodnete.