Jestliže potřebujete peníze rychle, potom se spolehněte na americkou nebankovní hypotéku

Finance

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete půjčit peníze? Ať už se vyskytli nečekané výdaje, výhodná koupě nemovitosti, či Vás už nebaví čekat na rekonstrukci domu, situací, kdy jsou potřeba peníze, kterých se Vám nedostává, může být opravdu mnoho. Kde si ale půjčit opravdu výhodně? Někdo si možná pokládá i otázku, kde o půjčku požádat, aby Vám byla schválena. Nízké příjmy, či vroubek v registru dlužníků totiž může být obrovskou překážkou při schvalování hypotéky. Rozhodně tak tomu ale není vždy.

Jestliže potřebujete peníze rychle, potom se spolehněte na americkou nebankovní hypotéku10

Americká nebankovní hypotéka se neotočí ke svým klientům zády. Pro její získání mají všichni stejné podmínky, bez ohledu na to, kolik peněz vydělávají, jaké jsou jejich měsíční náklady, či jestli se jejich jméno dostalo do registru. Americkou nebankovní hypotéku totiž mohou získat všichni, kdo jsou plnoletí a mají možnost zastavit nemovitost, ať už svou, nebo někoho ze svých blízkých, kdo se stane spoludlužníkem.

Co tedy znamená pojem americká nebankovní hypotéka?

Jedná se o bezúčelovou hypotéku, s nízkým úrokem a dobou splácení až 30 let. Ačkoliv mnoho lidí se právě slova nebankovní bojí, ve skutečnosti je to právě výhodou. Oproti bance je ten rozdíl, že nebankovní společnosti nepodléhají kontrole ČNB. Ovšem, pokud narazíte na opravdu férovou společnost, potom žádná kontrola není nutná. Získáte výhodnou hypotéku s nízkým úrokem i splátkami a bez poplatků předem. Můžete získat financování jakékoliv nemovitosti až do výše 70% její odhadní ceny. A co je na tom nejlepší, peníze můžete získat již do 24 hodin od podání podkladů! A přitom nemusíte dokládat účel hypotéky.

 

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, ať už na cokoliv, včetně vyplacení exekuce, potom bude americká nebankovní hypotéka tím správným řešením i pro Vás.