Nový druh studia pro manažery v Čechách

Podnikání

Moderní styl studia podporující e-learning a metody aplikovatelné v praxi? Ano, i o tom je studium MBA. Titul MBA je směřován k těm, kteří chtějí v životě něčeho dosáhnout a vybudovat si skvělý post. Navíc si tím rozhodně prohloubíte vědomosti a znalosti v manažerské a podnikatelské sféře.

Tyto poznatky, které si jistě ihned osvojíte vám budou k dobru ve vaší práci. Budete vědět, jak v daných situacích reagovat a pružně podle toho měnit i své plány a cíle. Vrcholový management se pro vás stane druhou metou. Každý si v životě vytyčil určité cíle a vy si je teď můžete úplně jednoduše splnit. Vaším prvním snem bylo vystudovat vysokou školu, tu máte..a druhou motivací by mohlo být vyšší platové ohodnocení a hromada nových zkušeností s MBA.

Vrcholovým manažerem se nenarodíte, ale můžete se jím stát

Nadání pro podnikání a schopnost prosadit se v podniku se bude líbit i vám. Není nad to překonat své hranice a zajistit si příznivý postup k objevení sám(a) sebe. Jelikož se výuka koná v Praze, máte tak jedinečnou šanci skutečně na dosah. Forma kombinovaného studia je přijatelná pro studenty i pracující.

Interaktivní podoba konkrétních a případových studií je velkou měrou podporována hlavně praxí. To je to, na co dnes lidé naráží. Prochází pohovory, ale nikde o ně nemají zájem, protože post manažera vyžaduje zkušenosti. Mít titul MBA je dnes prestiž. I vaší prioritou by mělo být to, že se stanete úspěšnějšími. Zůstat na mrtvém bodě znamená nepostupovat dál. Kvalitní studium MBA je nad rámec ostatních škol. Naučíte se tam spoustu zajímavostí, které dokážete aplikovat do praxe. Setkáte se s lektory, kteří mají tu schopnost předat dál své zkušenosti. Obohatíte svůj podnikatelský život o několik tříd výše. Zjistíte plno nových věcí, které nikde v literatuře nejsou. Tyto lekce totiž napsal sám život.