Oblíbené půjčky od Home Credit. Vsaďte na jistotu

Finance

Dnes jsou na nebankovním trhu takřka úžasné možnosti, úvěr si lze sjednat za pár minut a ještě bez poplatků. Důkazem toho je mimo jiné i půjčka od Home Credit, společnosti, která je v Čechách doma už pěknou řádku let a má za sebou tisíce spokojených klientů, kteří se mnohdy i rádi vracejí a berou si další menší či větší úvěr. Je snad možná lepší vizitka, než právě tahle?

Zajímavé možnosti pro klienty

10 až 200 tisíc korun, a to vše na dobu jednoho až sedmi roků. Půjčka bez ručitele, bez ověřování důvodu a úroková sazba začínající těsně pod hranicí deseti procent. Předčasné splacení bez poplatků – a mimochodem – poplatky jsou něco, co tady vůbec nečekejte. I to je Home Credit, možnost snížení měsíčních splátek nebo odkladu splátkového kalendáře je po dvanácti uhrazených platbách (tj. roce pravidelného splácení) naprostou samozřejmostí, která je dostupná pro všechny zákazníky.

Pouze dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmech, to je vše, co pro schválení této půjčky vlastně potřebujete. Půjčit si dnes můžete klidně i padesát tisíc a na důvod se nikdo ptát nebude. Prostě si chcete půjčit peníze, víc není třeba dokládat, nikoho nezajímá, že to bude na ojeté auto nebo zaplacení složenek. Důležité je jen to, abyste vše v pořádku spláceli!

Peníze naprosto na co si přejete

Nebankovní půjčky na cokoliv dobývají tuzemský trh, jsou oblíbené už opravdu pěknou řádku let! Nechte si doporučit od našeho srovnávače zajímavý produkt právě pro Vás, postačí jen minimum základních údajů a představa o tom, jak by daná půjčka měla zhruba vypadat, nic více a nic méně. A dočkají se opravdu všichni, pro každého máme něco!

Třeba taková půjčka pro živnostníky přijde vhod při rozjezdu podnikatelského záměru, protože každá podobná věc může vyjít na hodně velkou investici do začátků. Zajímavé úroky, dlouhodobá splatnost a výše půjčky klidně i v řádu stovek tisíc (zde je vyžadováno nezřídka ručení nemovitostí), přesně to jsou důvody, proč jich využívá stále více lidí. A pozor, při výběru rozhodně není rozhodující jen úrok, orientujte se i podle jiných číselných údajů, prim zde hraje RPSN.