Oddlužení fyzické osoby

Finance

Vybřednout z dluhů je někdy hodně těžké. Naštěstí však existuje poměrně dost možností, jak odvrátit návštěvu exekutora a osobní krach. Oddlužení fyzické osoby je číslo jedna v žebříčku všech, kteří dluží třeba půl milionu korun a nespí se jim pak příliš dobře – tahle možnost je totiž velmi brzy uklidní. Za jak že dlouho? Insolvenční návrh může být vypracován už do osmačtyřiceti hodin, pak se začne rychle jednat.

Jaké že tu jsou podmínky?

Abyste mohli žádat o oddlužení, musíte samozřejmě splnit určité podmínky, které jsou předem dány. Není to ale nic, na co byste nemohli dosáhnout. Oč konkrétně jde? Pojďme se tomu podívat trochu na zoubek!

  • Musíte mít zaplaceny minimálně tři desetiny ze svých dluhů.
  • Je nutné mít nejméně dva různé věřitele (nepočítají se dva dluhy u jednoho – tj. třeba v bance nebo jiné finanční instituci).
  • Dluhy musíte mít minimálně třicet kalendářních dnů po splatnosti.
  • Je nutné, abyste prokazatelně nebyli schopni svoje dluhy splácet.

Písemná smlouva, garance vrácení peněz a navíc i bezplatné poradenství ohledně právních záležitostí, které nejsou vždy a všude úplně jasné. Navíc zaplatíte pevně danou cenu, úměrně našemu sazebníku poplatků, kalkulaci dostanete samozřejmě předem! Insolvenční návrh do osmačtyřiceti hodin, speciální služby, které jinde nedostanete. Výhodně, rychle, bez problémů!

Oddlužit se mohou i manželé

V nabídce je samozřejmě kromě oddlužení fyzických osob i klasické oddlužení manželů. Jeho podmínky jsou prakticky navlas totožné, jako v prvním případě. Bez plateb dopředu, jasně daná cena, minimum podmínek pro přijetí nabídky. Nutné je však, aby podali žádost o oddlužení oba manželé a splatili přinejmenším třicet procent dlužné částky během pěti následujících let. To se dá snadno propočíst, neváhejte proto s podáním žádosti raději ani o den déle! Totožné podmínky pak platí i pro oddlužení OSVČ. Podnikatelský záměr se prostě někdy nezdaří, není pak ale důvod házet ihned flintu do žita, jak se hezky lidově říká, protože možností je stále mnoho a všechno se dá řešit, no ne?