S krátkodobou půjčkou na věčné časy

Finance

Krátkodobou půjčku si lidé nejčastěji berou jako nouzové řešení, aby vyšli s penězi do výplaty. Pokud o takové mikropůjčce uvažujete, měli byste se napřed pořádně zamyslet nad tím, proč a nač si ji pořizujete. Tyto půjčky jsou totiž velmi vysoce úročeny a mohou vás snadno dostat do beznadějného kruhu, kdy si člověk bere další půjčky, jen aby měl na splácení svých dluhů. Tak se roztáčí dluhová spirála, která může vést až k exekučnímu příkazu.

Pokud jsou vaše potíže způsobeny např. starým autem, jemuž nestíháte kupovat náhradní díly a které věčně stojí v servisu, pak stojí za zvážení půjčka dlouhodobá. S ní si můžete pořídit nový vůz a nastavit si nízkou výši jednotlivých splátek, aby je váš rozpočet unesl. Stejně tak se půjčka vyplatí i v případě zateplení domu a u dalších úsporných investic.

Hádáme správně, že potřebujete peníze rychle? Nejste sami, podle výzkumů se celá třetina žadatelů rozhoduje právě podle rychlosti, s jakou jim je půjčka poskytnuta. Ještě důležitější je však celková cena úvěru, která je rozhodující pro 40 % žadatelů. Vy můžete klidně získat obojí! Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s. totiž spojuje jak rychlost vyřízení, tak i nízké úročení a RPSN.

Jedná se o rychlou nebankovní půjčku bez ručitele a zbytečného papírování, kterou lze snadno sjednat online. Díky nízkému úročení a až dvacetileté době splatnosti se řadí mezi nejvýhodnější nebankovní půjčky, lze ji proto využít i na refinancování půjček předchozích. Za poskytnutý úvěr ručíte nemovitostí, která ani nemusí být vaše. Vlastníkem může být i třetí osoba, se kterou se dohodnete.

Za posouzení své žádosti navíc neplatíte žádný poplatek předem, takže se nebojte zeptat. Již do 24 hodin se dozvíte, zda vám byl úvěr předběžně schválen. Společnost TGI Money a.s. je profesionálem v oblasti poskytování úvěrů. Na trhu působí již více než 10 let a zakládá si na férovém jednání.