Rodinný život v levné dřevostavbě

Finanční tipy

Lákají vás dřevostavby? Někteří po nich touží, jiní je obdivují a jsou i tací, ke kterým se tento trend ještě nedostal. Moderní dřevostavby jsou fascinující ukázkou, že ekologicky šetrné materiály dokáží hravě nahradit běžné zděné domy a dokonce je v mnoha ohledech předčit.

Co je to dřevostavba

Dřevostavba je dům, jehož hlavní konstrukce je tvořená dřevem, v případě moderních dřevostaveb je to pevná dřevěná konstrukce z KVH hranolů. Dále jsou využity pokročilé izolační a spojovací materiály které zajistí vysokou pevnost a izolaci tepla a hluku.

Jde například o desky FERMACELL, izolaci ISOVER a další. Na moderní dřevostavbě je skvělé, že je k nerozeznání od běžného domu a tak si jí pořizují i lidé, kteří dřevu neholdují. Oproti zděnému domu mají vysokou rychlost výstavby, je to tím, že se u nich nepoužívá mokrých procesů, které by musely schnout. Dřevostavby se tak mohou začít budovat v kterémkoliv ročním období.

Skvělé výhody dřevostavby

Rodinný život v levné dřevostavběČeská společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. staví velmi pokročilé dřevostavby vysoké kvality, které jsou dostupné za velmi příjemné ceny a jejich realizace trvá obvykle okolo 3 měsíců. Jsou vhodné pro každého, kdo se chce rychle nastěhovat do domu, který bude ve všech ohledech dokonalý. Každá dřevostavba je velmi odolná a trvanlivá a to i přesto, že má štíhlé obvodové zdi.

Ty jsou zde velkou výhodou, protože vám dopřejí až o 15m2 podlahové plochy více, než klasický zděný dům o stejné zastavěné ploše. Se samotnou realizací nejsou žádné starosti, jelikož se staví převážně na klíč, tak si jen vyberete krásný dům doslova jako z katalogu a ten se vám následně postaví. Nabízí se vám malé útulné bungalovy, ale i velké rodinné domy, výběr je jen na vás. Dřevostavby jsou zárukou spokojeného života pro vás i pro vaší rodinu.