Rychlý výběr finančních produktů – porovnání půjček

Finanční tipy

Potřebujete si půjčit peníze na dovolenou, rozbitý spotřebič, vybavení bytu, naskytly se vám jiné nečekané výdaje? Máte dilema, zda si půjčit od banky nebo od nebankovního sektoru? Rozhodnutí vám usnadní portál, kde máte k dispozici porovnání půjček. Každá společnost má jiné podmínky pro získání půjčky, některá vám půjčí bez dokládání příjmů, jinou nezajímá váš záznam v registru dlužníků atd. Jen díky porovnání půjček získat přehled, kdo nabízí nejnižší úrok, nízké splátky či půjčku bez jakýchkoliv poplatků – nehrozím vám, že přeplatíte až o stovky korun.

Parádní půjčky bez podvodníků

Srovnávače nabízejí pouze prověřené a spolehlivé bankovní i nebankovní instituce. Díky srovnání půjček od bank se nemusíte bát, že přijdete o peníze. Parádní půjčky – nízký úrok, rychlé schválení, vysoké částky a o půjčku si můžete zažádat ihned online. Jak funguje kalkulačka a porovnávání půjček? Velmi jednoduše. Pouze vyplníte formulář, kde zadáte údaje o půjčce, požadované parametry, zdroj příjmu, popřípadě zda jste či nejste v registru dlužníků a vaše osobní údaje. Do několika minut se vám zobrazí požadované výsledky a vy se tak dovíte výši splátek a která společnost je pro vás nejvýhodnější.

Je půjčka Zaplo opravdu tak výhodná?

Společnost poskytující tuto půjčku, provozuje svou činnost v třinácti zemích světa. První půjčka Zaplo do výše 8 000 Kč na dobu 30 dnů je ZDARMA a získáte jí do 10 minut. Až po druhém spláceném úvěru můžete požádat o 15 000 Kč. Stávající půjčku je možné navýšit do výše vašeho kreditního limitu. Nevýhody půjčky Zaplo – můžete mít pouze jeden aktivní úvěr. Jakmile jej splatíte, bude si moci půjčit znovu a vyšší částku, počítejte s vysokými úroky u druhé a další půjčky, vysoké poplatky za odložení splátek a je nutné odeslat 1 Kč jako registrační poplatek.