S majetkovým pojištěním je vaše nemovitost chráněná

Finanční tipy

S majetkovým pojištěním je vaše nemovitost chráněná

Jestliže s obavami vyhlížíte každé krupobití, jež hrozí, že vám rozbije okna na vašem domě, možná by za úvahu stálo zvážit sjednání majetkového pojištění. To vám sice neochrání skla před poničením, ale bude držet ochrannou ruku nad vašimi financemi. V případě, že byste majetkové pojištění neměli sjednané, museli byste veškerou vzniklou škodu hradit ze svých ušetřených finančních prostředků.

Moderní pojištění online

Je-li nemovitost chráněna pojistkou, víte, že v případě škody získáte finance od pojišťovny. Ty vám pak pomohou s obnovou domu nebo bytu do původního stavu. Proto je tak důležité nezapomínat na sjednání pojištění nemovitosti. Možná, že je pro vás vážnou překážkou osobní návštěva na přepážce pojišťovny nebo v kanceláři pojišťovacího makléře. V takovém případě je rozhodně lepší na majetkové pojištění nerezignovat, ale sjednat si ho online. Tento moderní způsob komunikace používají totiž i nezávislé finanční portály, které dovedou nemovitost pojistit skrze webové stránky na internetu. Tento jednoduchý způsob vám navíc ani nezabere příliš času.

S majetkovým pojištěním je vaše nemovitost chráněná

Kalkulačka pro majetkové pojištění

Abyste zjistili cenu pojištění vaší nemovitosti, stačí si vyhledat na internetu příslušné stránky pojišťovacího makléře a zadat potřebné údaje, jako je velikost obytné plochy v metrech čtverečních. Kalkulačka pro majetkové pojištění vám vše sama vypočítá. K dispozici jsou také veškeré potřebné informace, které k uzavření pojistky potřebujete. Prostřednictvím internetu pojistku uzavřete, vytisknete smlouvu i zaplatíte první pojistné. Vše v řádu několika minut a máte hotovo – vlastně pojištěno.

Zdarma pojištění odpovědnosti

K majetkovému pojištění Bezpečný domov PLUS navíc získáte pojištění odpovědnosti s celosvětovou působností bez příplatku. Platí pro celou rodinu pojištěného a připojistit si lze také psa nebo koně. To jistě ocení každý jejich chovatel, protože i zvířata dovedou způsobit finančně nákladnou škodu.