Srovnáváme pro vás pokladní systémy, tentokrát pro gastronomii

Finanční tipy

Jestliže vlastníte restauraci, hospodu, bar nebo podobné gastronomické zařízení, EET je možná pro vás stále velkou neznámou. Zavedení elektronické evidence tržeb začínající již 1. 12. 2016, vyberte si kvalitní pokladního systém.

Zkusme se podívat na první recenze, dojmy a srovnávání včetně zkušenosti uživatelů a testování. Jaké jsou základní funkce, pro koho se hodí, jaké má funkce navíc a výhodné benefity. Trochu jsme pro vás projeli webové stránky a recenze. Systémy jsou připraveny na EET, funkce jako práce s účty, se skladem, při inventuře anebo na place. Koukejte se také na to, kolik budete platit měsíčně, kdy musíte zakoupit i zařízení jako je pokladna, tiskárna, tablet či čtečka a co se týká vás. Někteří mají spoustu doplňků, jiní toto zařízení nemají v nabídce.

Pokladní systém od společnosti Storyous

Systém hlavně určený pro kavárny a restaurace, prodávaný online skrze e-shop. Nabízí 3 varianty, všechny obsahují hardware a 2 vyšší varianty měsíční platbu 490 a 890 korun. První je bez měsíčního paušálu, ale kromě EET nemá žádné funkce. Podpora a servis 24/7, tedy 24 hodin a 7 dní v týdnu, doprava zdarma a při poruše výměna kus za kus, tedy nezůstanete bez systému.

Pokladní systém od společnosti One Pub

Docela rychlá pokladna pro gastronomická zařízení, malá i velká, bude se hodit i pro ubytovací zařízení. Nabízí se 3 různé tarify od 299 do 999 korun, zařízení není nutno dokupovat. Nabízí možnost stažení a vyzkoušení aplikace zdarma. Doplňková aplikace Rychlá Inventura, zvládne mimo samotné inventury online objednávky od jednotlivých dodavatelů. Obchodní zastoupení po celé České republice, instalace a proškolení v místě provozu. Podpora a servis 24/7, je poskytována jen u nejdražšího tarifu. Systém lze pořídit na splátky.

Pokladní systém od společnosti Dotykačka

Široký záběr a velké využití. Zaměření na jakýkoliv provoz od stánků, přes obchody, služby, řemeslníky až po restaurace, veškerou gastronomii a ubytovací zařízení. V nabídce 3 různá řešení, ale hardware musíte koupit. Měsíční paušálem 590 korun, stejný pro všechny varianty. Podpora a servis 24/7, a možnost zapůjčení pokladního systému na jednorázové akce.

Pokladní systém od společnosti MIRONET AIO

Vlastní pokladní systém, dlouhodobě testovaný, se spoustou variant, s širokým záběrem a velkým využitím, na jakýkoliv provoz od stánků, trhů, obchodů, služeb, řemesel až po restaurace, veškerou gastronomii a ubytovací zařízení. Hardware a spousta doprovodných produktů, pokladní tiskárny, zásuvky na peníze, zákaznický displej, čtečka karet a čtečka čárových kódů, přenáší účtenky do rezervačních systémů, přenosné i s pokladní váhou, splňuje normu ochrany IP54, prachotěsný a chráněný proti stříkající vodě, odolné proti pádu. Podpora a servis 24/7, při poruše výměna kus za kus, tedy nezůstanete bez systému. Licenční poplatky 600 korun měsíčně. Kompatibilní s tablety, smartphone a všemi operačními systémy.

Pokladní systém od společnosti Vodafone

Zejména na EET, vhodný pro zařízení občasného prodeje, maloobchod i gastronomii. Nabízí pouze 2 varianty, za 300 a za 420 korun měsíčně, ale v nabídce chybí hardware. Kompatibilní s tablety a smartphone. U vyšší varianty možnost práce s databází zákazníků.