Využíváte cloud a CRM systém? Pomohou vám zefektivnit fungování vaší firmy

Zajímavé

Využíváte cloud a CRM systém? Pomohou vám zefektivnit fungování vaší firmy

V dnešní době stěží najdeme někoho v produktivním věku, kdo by nevyužíval informační technologie. Ale přestože s nimi přicházíme do každodenního kontaktu, mnozí z nás nedokáží jejich potenciál využít opravdu naplno. Jak nám mohou usnadnit život a zefektivnit naši práci?

Poskytněte svým datům dokonalé zabezpečení

Ztráta dat je nejen nepříjemná; často dokonce způsobí nenahraditelné škody. Ve firemních databázích jsou často uloženy důležité interní informace a mnohdy i citlivá data klientů. A většina z nás má v počítači uloženy rodinné fotografie a videa, která mají značnou citovou hodnotu. Pokud tedy dojde k poškození úložiště, musíme vynaložit nemalé prostředky na získání na něm uloženého obsahu. A nezřídka dojde i k situaci, kdy se vytěžení dat z poškozených disků nepodaří.

Cloud vás zbaví strachu o bezpečí vašich dat

O data bychom se měli starat. Skvělým řešením je cloud. Objednat je můžeme u poskytovatele Český cloud, který zajistí zálohování ve 3 lokalitách. Samozřejmostí je non stop podpora a nepřetržitý přístup k datům.

Pro domácnosti i firmy tu je cloudové úložiště

Potřebujete, aby se zálohovaná data automaticky synchronizovala s vaším zařízením? Pak je pro vás jako stvořené cloudové úložiště. Velkou výhodou je, že si jeho velikost můžete zvolit sami. Neplatíte tak za prostor, který nevyužijete.

Sdílejte svá data se spolupracovníky i klienty. CRM systém vám pomůže

Data nepotřebujeme jen zálohovat, často je chceme také sdílet s kolegy nebo se zákazníky. To nám usnadní CRM systém. Jeho výhodou je snadné a intuitivní ovládání a možnost bleskurychle šířit informace v určeném okruhu. Navíc ho snadno můžeme přizpůsobit potřebám svým i uživatelů. S CRM získá každý z nás snadno značný náskok před konkurencí.