Americká hypotéka bez registru

Finance

Americká hypotéka je pojem pro hypotéku, která je bezúčelová. Takovou hypotéku můžete získat i v bance. Ovšem tam se u této formy hypotéky setkáte s poměrně vysokým úrokem a navíc Vás čeká zdlouhavé vyřizování a dokládání všeho možného. A pokud máte nějaký ten vroubek v registru, s hypotékou od banky se můžete rovnou rozloučit. Naštěstí je tu ještě další možnost. Jedná se o americkou hypotéku bez registru, která je poskytována nebankovní společností. Má však opravdu výhodné podmínky.

Americká hypotéka bez registru, jako možnost, jak se zbavit dluhů i splnit si své plány

Jak se dá vyčíst již z názvu, americká hypotéka bez registru je poskytována i těm, kteří nějaký záznam v registru mají. Při jejím posuzování totiž nedochází k nahlížení do těchto registrů, ani k dokládání příjmů. Nebankovní společnost je ke všem stejně fér a věří, že dokážete sami dobře zvážit, zda jste schopni takovou hypotéku splatit. Jaké jsou tedy podmínky pro to, aby Vám americká hypotéka byla schválena? Je to pouze věk (18 až 80) a zástava nemovitosti. Nic víc opravdu nepotřebujete.

Americká hypotéka bez registru

Zastavit můžete nemovitost jakékoliv velikosti a hodnoty. Vyplaceno přitom dostanete až 70 % z její odhadní ceny. Žádný odhad přitom neplatíte. Úplně stačí vyplnit online žádost a zaslat fotografie nemovitosti. potom již mohou být peníze vaše do 24 hodin.

Ačkoliv se jedná o bezúčelovou hypotéku s takto mírnými podmínkami, čeká Vás opravdu nízký úrok (od 4 % p. a.), doba splatnosti až 30 let a tím i nízké měsíční splátky. Přitom nemusíte platit žádné poplatky předem a peníze můžete využít opravdu k čemukoliv. Americká hypotéka bez registru může být dokonce řešením, jak se vyplatit z exekuce, či nevýhodných půjček.

Neváhejte o tuto formu hypotéky požádat a zlepšete si díky ní výhled na svou budoucnost i Vy.