Co dělat, když potřebujete peníze skutečně ihned?

Finanční tipy

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete doslova ihned peníze v řádech tisíců či desetitisíců korun? V tom případě pro vás může být řešením finská půjčka, jejíž proces vyřízení popisujeme na následujících řádcích.

K získání finské půjčky, často označované za „nejrychlejší cestu k penězům“, vede postup o čtyřech jednoduchých krocích:

Zjistit, kdo finské půjčky poskytuje

V první fázi je dobré vědět, na koho se vlastně s žádostí o půjčku obrátit. Jednou (zřejmě nejznámější) ze společností, které tento druh úvěrů poskytují, je Půjčkomat.

Zkontaktovat se s úvěrovou společností

O finskou půjčku společnosti Půjčkomat můžete požádat prostřednictvím internetových stránek www.pujckomat.cz, nebo na telefonním čísle 222 769 230 (jeho dostupnost si můžete ověřit zde)

Požádat o půjčku

Jak již bylo zmíněno výše, s úvěrovou společností se můžete spojit buď prostřednictvím internetu, nebo telefonu. Proto, abyste o půjčku mohli požádat (resp. abyste měli šanci, že vám bude půjčka schválena), musíte být starší 18ti let a nesmíte mít žádné dluhy po splatnosti u jiných úvěrových institucí. Samotný proces žádosti o půjčku trvá méně jak 10 minut (v případě žádosti na internetových stránkách cca 5 minut).

Získat peníze na účet

Poté, co je vám půjčka schválena, již zbývá pouze počkat, než vám budou peníze připsány na účet. Pokud žádáte o finskou půjčku společnosti Půjčkomat a máte běžný účet u vybraných bank (Fio banka, GE Money bank, Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB), jsou vám peníze na váš účet připsány ještě v den podání žádosti o půjčku. Pokud máte běžný účet u jiné banky, jsou vám peníze na účet připsány za dva dny od podání žádosti o půjčku