Jakou půjčku si zvolit? K rozhodnutí snad napomůže naše srovnání

Finanční tipy

Půjčit si nebankovně znamená v každém případě rychle vyřízenou žádost. Pokud na výplatu peněz spěcháte (a kdo by také nespěchal?), je to ta vůbec nejlepší varianta. Finanční hotovosti nebo platby na bankovní účet se dočkáte už v řádu maximálně desítek minut. Pak už stačí jen dojít k bankomatu a jednoduše zaplatit, co je třeba. Nebankovní půjčky moderní doby jsou vážně jednoduchá věc…

Možností je na trhu celkem dost, ale podle čeho si vybírat?

Současný trh s úvěry přináší až několik desítek nabídek mimo klasický bankovní sektor, jedná se o takzvané „nebankovní půjčky“. Mají obvykle oproti bance vyšší úrokovou sazbu, rychlost vyřízení a požadavky kladené na zájemce o půjčku jsou ale v úplně jiné rovině. Minimum podmínek a peníze ještě týž den, to je v této části úvěrového trhu naprostá klasika. Pojďme si představit pár možností!

První ze dvou možností, které si dnes v několika málo bodech trochu blíže představíme, bude Tesco půjčka.

  • 20 až 500 tisíc korun naprosto na cokoliv (při sjednání telefonicky je horní limit 200 tisíc).
  • Bez nutnosti ručitele, navíc s možností odkladu splátek zdarma, stačí hradit splátky včas.
  • Pojištění schopnosti splácet, ale také možnost změny výše splátek – dle konkrétní dohody.

Jakou půjčku si zvolit? K rozhodnutí snad napomůže naše srovnání

Samozřejmě, stejně jako v životě, i zde je k dispozici celá řada alternativ. Můžete si vybrat jakoukoliv z nich, trh je totiž maximálně svobodný – až několik desítek možností každý den, nabídky se neustále mění. Druhou společností poskytující nebankovní půjčky, jíž si dnes představíme, bude Fajn půjčka. Co je na ní vlastně zajímavého?

Půjčit si můžete sumu v rozmezí čtyř a sto padesáti tisíc korun (možnosti pro splátkový jsou celkem dvě u hotovostní půjčky – 43 a 58 týdnů, u půjčky na účet 12,18,24,30 či 36 měsíců). Samozřejmostí je bleskové vyřízení a zázemí stabilní společnosti. Zapotřebí bude jen minimum náležitostí, kromě občanského průkazu je nutné i potvrzení o příjmu za poslední čtvrtletí. Podobný úvěr je ale nadmíru výhodný pro každého, kdo spěchá, je dlužno podotknout, že věřitelé jsou někdy velice neklidní a rozhodně nepočkají ani den. V takových případech je nutné jednat opravdu bezodkladně, penále nabíhají neustále a cílem musí být dostat finanční hotovost co možná nejdříve.