Operativní leasing – sázka na jistotu

Daně

Automobil nekupujeme každý den. I když ceny nových automobilů klesají, bez financování pomocí úvěru se většina rodin neobejde. Pokud ale chcete vsadit na jistotu a nižší měsíční náklady, popřemýšlejte i nad možností operativního leasingu. Jezdit do práce i na dovolenou novým vozem nemusí být drahé.

Pokud se chcete vyhnout dlouhému hledání a navštěvování prodejců automobilů a hledat nejlevnější a nejvýhodnější variantu nákupu včetně úvěru, je pro Vás operativní leasing vhodnou alternativou, která Vám ušetří mnoho starostí.

Výše splátek

U operativního leasingu budete předem vědět, kolik Vás automobil bude měsíčně stát v následujících letech, nepočítáte-li pohonné hmoty. Výše splátek operativního leasingu se odvíjejí od smluvené délky pronájmu, která je zpravidla určena časově nebo na základě najetých kilometrů.

Operativní leasing pro podnikatele

Operativní leasing využívá stále více podnikatelů, kteří si tak ušetří mnoho starostí i administrativy. Navíc si jednotlivé splátky operativního leasingu mohou započítat jako řádný daňový výdaj, a to i ve vztahu k DPH.

Ve firmách je správa vozového parku při pořizování vlastních automobilů administrativně i finančně náročná. Proto se společnosti čím dál tím častěji uchylují k řešení formou operativního leasingu, který jim nabízí možnost stále kvalitního vozového parku za fixní náklady.

Operativní leasing pro fyzické osoby

Operativní leasing ocení i fyzické osoby, a to díky nulové akontaci i fixním měsíčním nákladům, ve kterých je zahrnutý i pravidelný servis vozu. Automobil je navíc možné po ukončení doby trvání smlouvy zakoupit za předem dohodnutou zůstatkovou cenu.

Pokud Vás možnost operativního leasingu zaujala a hledáte kvalitního poskytovatele této služby se stabilním zázemím, zvažte služby společnosti Hertz Lease. Více informací se dozvíte na webových stránkách společnosti – www.hertzlease.cz