Porovnání půjček s kalkulačkou, Vše online a zdarma

Finanční tipy

Hledáte půjčku, ale nevíte, která by byla nejlepší? V tom případě se vám bude hodit srovnání půjček s kalkulačkou, které se nachází na internetových stránkách, o kterých bude řeč. Na jednom jediném místě jsou všechny nebankovní půjčky, které si můžete filtrovat, řadit a srovnávat. Ke spočítání úrokové sazby a RPSN poslouží online kalkulačka. Pojďme se na to společně podívat.

Online srovnání, které pomůže porovnat podmínky

Samotné srovnání se nachází na internetových stránkách SrovnávačPůjček.cz. Ihned na hlavní straně vidíte přehled všech produktů. Nemusíte se nikam registrovat, nemusíte se proklikávat složitou nabídkou a ani hledat srovnání záplavě reklam. Kompletní tabulku vidíte ihned na první pohled.

Porovnání půjček s kalkulačkou, Vše online a zdarma

Než se začnete zabývat jednotlivými nabídkami, tak věnujte pozornost několika možnostem, které se nacházejí těsně nad tabulkou. Konkrétně v nich můžete zvolit, jestli máte zápis v registru, jestli vlastníte nemovitost, jestli máte příjem a další. A rovněž se zde nachází i posuvné rozmezí půjček, kde můžete nastavit, o kolik peněz konkrétně by jste měli zájem.

Pokud kliknete na některou z možností nebo pokud posunete rozmezí půjček, tak se nabídka ihned mění. Rovnou tak vidíte, které nabídky vám mohou být kladně posouzeny a kde máte šanci. Nemusíte odesílat žádosti, u kterých by jste stejně neuspěli. A nemusíte se probírat desítkami webů a dohledávat si podmínky té konkrétní nabídky. Zde jen kliknete na několik boxů a máte vše nastaveno.

Zobrazenou tabulku můžete rovněž řadit podle sloupečků. Například si ji můžete seřadit dle nejrychlejšího vyřízení nebo třeba i podle délky splatností. Aby jste měli co nejnižší splátku.

Kalkulačka vám u srovnání spočítá úrokovou sazbu půjček

U tohoto základního srovnání se nacházejí tlačítka, kterými můžete přejít na online žádost. Na oficiální stránky poskytovatele. Rovněž je zde možnost zobrazit si podrobnosti půjčky přímo na srovnávači půjček. Kliknutím na zelené tlačítko na konci každého řádku.

Zde se vám nabídne i srovnání s kalkulačkou. Jako základ vidíte reprezentativní příklad. V této kalkulačce vidíte, kolik je si možno půjčit, kolik budete muset měsíčně splácet, jaká je celková dlužná částka, jaká je úroková sazba a jaké je RPSN. Tato kalkulačka vám tak u srovnání pomůže porozumět tomu, co vám tento produkt nabízí.

Využijte této chytré kalkulačky a srovnejte si, kolik budete muset splácet. A v neposlední řadě tyto data poslouží i k tomu, aby jste si jednotlivé produkty mohli srovnat mezi sebou. Ovšem pozor – vždy porovnávejte RPSN, ne úrokovou sazbu. Samotná úroková sazba totiž nezahrnuje poplatky. RPSN zahrnuje jak úrokovou sazbu, tak i poplatky. Jedná se tak o konečnou cenu půjčky. A měli by jste vždy porovnávat RPSN. A tato kalkulačka jej zobrazuje. A dokonce i zmiňuje, že by jste se měli řídit především jím.

Jak si vybrat ten nejlepší produkt pro vás

Jednoznačně by jste měli začít na hlavní stránce. Kde by jste si měli odklikat podmínky, které splňujete. Čímž z tabulky odstraníte nabídky, u kterých by jste neprošli schválením. V druhé řadě by jste posuvníkem měli nastavit požadovanou sumu. Čímž odstraníte nabídky, které naopak neodpovídají vašim požadavkům.

V dalším kroku si data v tabulce seřaďte dle preferovaného parametru.

Nyní máte tabulku produktů, u kterých splňujete podmínky a které splňují vaše podmínky. A jsou seřazeny dle podle vás nejdůležitějšího parametru. Díky tomuto porovnání je výběr již hračka. Pokud by jste se nemohli rozhodnout mezi dvěma nabídkami, tak vždy můžete použít kalkulačku. Porovnání půjček s touto kalkulačkou vám zaručí, že vámi sjednaný produkt je ten nejvhodnější pro vaši konkrétní situaci.

Pokud si nevíte rady, můžete využít kontaktních informací na provozovatele.