Vyřešte krátkodobý nedostatek financí půjčkou do výplaty

Finanční tipy

Půjčka do výplaty je produkt, který Vám pomůže rychle vyřešit situaci, kdy Vám do výplaty zbývá ještě pár dnů s tím, že Vaše peněženka a bankovní konto zejí prázdnotou. Například na webu www.pujcka-do-vyplaty.com můžete získat rychlou nebankovní půjčku před výplatou v rozmezí 1 000 Kč – 10 000 Kč se splatností 2 – 30 dnů. Peníze na svém účtu můžete mít už do 60 minut od schválení Vaší žádosti o půjčku. Samotná žádost pak probíhá zcela online, tj. nemusíte nikam chodit a nic podepisovat.

Půjčka za cenu obědu pro známého

Cena za tuto půjčku? To posuďte sami… Například u půjčky ve výši 3 000 Kč na 3 dny přeplatíte 86 Kč*. To je zhruba tolik, kolik byste zaplatili známému, od kterého byste si půjčili a kterého byste následně pozvali na oběd. U půjčky před výplatou webu Půjčka-do-výplaty.com však máte tu výhodu, že peníze získáte opravdu rychle s tím, že se během žádosti o tuto půjčku nemusíte cítit provinile (na rozdíl od situace, kdy byste žádali o pomoc příbuzné či známé).

Žádné skryté poplatky a nekalé jednání

V případě této půjčky před výplatou se navíc nemusíte obávat žádných skrytých poplatků či nekalého jednání. Každá půjčka webu Půjčka-do-výplaty.com se řídí zákonem o spotřebitelském úvěru, který klientům nabízí vysokou míru ochrany, poskytovatel půjčky v tomto případě nevyžaduje ručení směnkou, rozhodčí doložku či ručení 3. osoby. Dopředu se pak dozvíte o všech poplatcích a úrokové sazbě, které jsou s Vaší půjčkou spojeny.

Neváhejte tedy a vyřešte svůj krátkodobý problém s penězi prostřednictvím půjčky do výplaty webu Půjčka-do-výplaty.com! Uvidíte, že s ní budete mít jen ty nejlepší zkušenosti.

 

* demonstrativní příklad ze dne 14. 9. 2014, RPSN 2 961 %