Půjčka před výplatou nemusí být drahá, pokud si půjčíte u správné společnosti

Finance

V současné době se do finanční tísně dostává spousta lidí, a to zejména před výplatou. V bankovním sektoru mají dveře otevřené pouze bonitní klienti bez záznamu v registru dlužníků. Nicméně do registru dlužníků se dostanete velice snadno, například opožděním splátky hypotéky či úvěru. A potom je velice těžké přesvědčit bankovní instituci, že jste spolehlivým klientem a že jste se na tento černý seznam dostali jen nedopatřením.

Půjčka na menší obnos peněz

Obrátit se můžete tedy na nebankovní společnost, která má ve svém produktovém portfoliu různé druhy půjček. Velice žádanou je půjčka před výplatou ihned, se kterou můžete hladce překonat nepříjemnou finanční situaci.

Půjčku před výplatou poskytují zejména specializované soukromé firmy, jejichž nabídky se výrazně liší. Ne každá je spolehlivá, férová a transparentní. Zhlédnout byste měli především výši úroku či poplatku za půjčení peněz. Jelikož je půjčka před výplatou ihned poskytována na menší obnos peněz, neplatí se klasické úroky, ale pevně stanovené poplatky.

Vypočítejte si, kolik za půjčku zaplatíte

Internetové stránky nebankovních společností nabízí kalkulačku, prostřednictvím které si můžete snadno vypočítat výši poplatku za půjčení peněz. Stačí nastavit, kolik peněz si potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu (v řádech dnů). Ihned uvidíte, kolik za půjčku zaplatíte při vrácení.

U klasických úvěrů se platí měsíční splátky, ale u půjčky před výplatou je to trochu jinak. Jakmile vám přijdou peníze, vyplatíte poskytovateli celou částku včetně předem stanoveného poplatku. Nespornou výhodou je, že peněžní prostředky můžete využít prakticky na cokoliv, protože se jedná o neúčelový produkt.

Ať už máte záznam v registru dlužníků, nebo nedostatečně vysoký příjem, nebankovní půjčka nad vámi nezanevře.