Půjčky bez registru: V jaké podobě jsou dnes k dispozici?

Finanční tipy

Nastaly u vás nečekané výdaje a potřebujete do velmi blízkého data finanční injekci? Je-li tomu tak, máte hned několik cest, jimiž se lze vydat. Asi tu nejznámější a nejtradičnější představují bankovní domy. Čekat na pobočce se ale ne každému z nás chce, a navíc není jisté, že vám skutečně některá z bank finanční částku dokáže zprostředkovat. Banky jsou totiž známé především velmi důkladným prověřováním bonity svých klientů. Lze tedy dnes ještě sehnat výhodné půjčky bez registru?

Registr dlužníků jako strašák neplatičů

V České republice existuje hned několik typů registrů dlužníků. Především bankovní domy využívají Solus. Novela zákona o drobných spotřebitelských úvěrech ovšem do značné míry zpřísnila i poskytování nebankovních půjček, takže mnoho poskytovatelů se odhodlalo k důslednějšímu ověřování bonity potenciálních klientů. I ti, kteří nabízejí rychlé online půjčky, často k tomuto nepopulárnímu kroku přistupují. Stávající dlužníci tak nemají nárok na finanční injekci.

Půjčka se zástavou vozu jako řešení

Potřebujete-li realizaci půjčky ihned a bez nahlížení do registru, máte šanci získat ji se zástavou vlastního auta. Jestliže nějaké máte, může být rychle zastaveno a vy následně získáte potřebnou finanční hotovost. Tento typ úvěru má mimo poskytování bez nahlížení do registru i mnohé další výhody. Patří mezi ně třeba absence zbytečné byrokracie a rychlost vyřízení.

Autem můžete klidně odjet

Pokud si myslíte, že automobil zastavíte a pak jej necháte stát někde venku na parkovišti dané firmy, nemáte tak úplně pravdu. Například výhodná autozastavárna Praha poskytuje dvojí typ zástavy. Ten první představuje skutečné odstavení auta na hlídaném parkovišti a druhý nabízí možnost jeho využívání i přes fakt, že je zastavené. Získat ale můžete i slevy na daních, poradenství a maximální flexibilitu při financování čehokoli.