Úvěr nyní můžete získat i přes SMS

Finance

Dostali jste se v poslední době do nepříznivé situace, kterou by vyřešila finanční půjčka? Pokud se jedná o nepříliš velkou částku, lze si rychlé půjčky zprostředkovat přes SMS zprávu. Pokud o tuto formu rychlé půjčky žádáte poprvé, stačí zadat následující údaje: jméno, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Abyste se však mohli zařadit mezi vhodné kandidáty se šancí tyto rychlé půjčky získat, musíte splňovat následující požadavky.

  1. Být občanem České republiky.
  2. Splňovat věkové rozmezí 20-68 let.
  3. Nesmíte být v prodlení se svými dluhy.
  4. Vaše příjmy musí být prokazatelné.

Čerpat lze pouze jednu jedinou půjčku zároveň. Neposkytujeme více úvěrů současně, výše 1. půjčky se pohybuje v rozmezí 100 Kč – 6 000 Kč. Pokud jste již stálým, osvědčeným klientem, máte šanci na půjčku až ve výši 20 000 Kč. Pro rychlé půjčky není třeba záruky, ani ručitele.

V případě, že by Vaše půjčka přesáhla výši 4 999 Kč, pak je potřeba podepsat tzv. smlouvu o úvěru, v souladu se zákonem č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru. Rozhodnutí o tom, zda-li byla vaše půjčka schválena, či ne, obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu do deseti minut od odeslání žádosti. Dobu splacení je také možno prodloužit, podle toho, jestli rychlé půjčky chcete splatit o 7, 14, či 30 dní později.