Cestovní pojistka nemusí ochránit jenom nás

Finance

O tom, že cestovní pojištění do zahraničí není povinné, ale že je doporučované a prospěšné, toho bylo napsáno více než dost. Na co ale lidé mnohdy zapomínají, to jsou varianty pojistné ochrany, jakou vlastně mohou získat. I když si sjednáte nejlevnější cestovní pojištění online, může být v rozsahu, v jakém potřebujete. Stejně tak může nabídnout i požadovanou výši pojistných limitů. Kde si takovou pojistku zvolit? Za nás doporučujeme sjednat cestovní pojištění online prostřednictvím webu Porovnej24.cz. A na koho se může vztahovat dále, kromě vás samotných?

Jsou to samozřejmě vaše děti

Do zahraničí nejezdí jenom mladší generace, která miluje cestování. Cizí země navštěvují i dospělé osoby v produktivním věku. A právě ty mají často také děti. Když využijí srovnání cestovního pojištění, a to prostřednictvím výše uvedeného webu, mohou mít jistotu toho, že pojistí také své potomky. Ti tak dostanou takovou ochranu, kterou potřebují. A to jak v rozsahu, který se týká zdraví, tak i rozsahu, který se týká odpovědnosti. A je jedno, zda jde o letní dovolenou, nebo cestovní pojištění na hory, nebo jde o návštěvu rizikové země, jakou je Makedonie.

U dětí ještě zůstaneme, jelikož se lze dotknou i specifické možnosti, které může nejlevnější cestovní pojištění obsahovat. Jedná se o pojistku určenou těhotným ženám. Jde tedy o ochranu, která je určena nejenom matkám, ale i dítěti. A to jak před narozením, tak i po narození.

Myslete i na vaše domácí mazlíčky

Jedete na dovolenou se psem nebo kočkou? I domácí mazlíček může potřebovat ošetření, stejně jako může způsobit škodu na zdraví i majetku. Je jedno, jestli se jedná o cestovní pojištění do EU, nebo druhá varianta, tedy cestovní pojištění mimo EU. Oba typ pojistek u některých pojišťoven umožní pojistit právě i naše čtyřnohé miláčky a dopřát jim také finanční ochranu, kterou potřebují. A to podobně, jako je tomu u pojistky pro nás dospělé osoby.