Také Vám občas chybí pár stovek? Víme jak si půjčit klidně celé tisíce – a nepřeplatit skoro nic!

Finance

Plánujete o své dovolené několikadenní výlet? Ať už chcete zůstat v České republice nebo byste se rádi podívali za hranice, slevových nabídek nejrůznějších pobytů je dost. A když se objeví zlevněná nabídka pobytu ve Vaší vysněné lokalitě, byla by škoda nezískat ho. V takové chvíli můžete při objednání dovolenkového pobytu ušetřit klidně i desítky procent, které se Vám při přiměřené půjčce mnohonásobně vrátí.

Může se totiž stát, že zrovna ve chvíli, kdy je k mání časově omezená nabídka výhodného zájezdu, nebudete mít na účtu dostatek peněz. Nezoufejte! Pomůže Vám třeba nejvýhodnější rychlá půjčka na trhu. Její schválení probíhá online.

U Půjčky na účet ihned vždy víte, kolik na konci zaplatíte. Je to jasné – splatnost je 12-84 měsíců a částku, kterou splatíte, znáte dopředu. Pokud se ukáže, že budete potřebovat splácení delší, můžete si samozřejmě za nízký poplatek splácení prodloužit.

Když tedy máte šanci získat něco s výraznou slevou nebo za jedinečných podmínek, kdy k dané věci nebo zájezdu dostanete něco navíc, může se krátkodobá půjčka výrazně vyplatit.

Nemáte peníze na nájem? Půjčit si je lepší než přijít o dobrý byt!

Mladí – a koneckonců i staří lidé – to někdy nemají snadné. Pokud se zrovna potýkáte s dočasnými finančními problémy, může se stát, že se zpozdíte i s placením nájmu. Pokud je však Váš domácí skutečně netrpělivý a nekompromisní, může to ohrozit celé Vaše bydlení. A pokud bydlíte v lokalitě, která je žádaná, může se nové bydlení hledat těžko. Navíc jste si možná už zvykli, máte vše, co potřebujete, poblíž… zkrátka se Vám stěhovat nechce.
A pak by následovalo stěhování: sbalit si věci, dočasně je uložit… to stojí čas. Hledat si vhodný nájem a procházet inzeráty, to jsou další hodiny a hodiny.

V takové situaci však existuje lepší řešení: zaplatit dluh a ušetřené hodiny věnovat brigádě. Vypůjčené peníze rychle splatíte a určitě Vám aspoň pár stovek korun ještě zůstane. Půjčku, která Vám umožní dát platby za byt do pořádku, naštěstí známe. Není třeba cokoli dokládat. A co je často důležité – půjčku obdržíte skutečně rychle. Peníze Vám přijdou na účet do několika desítek minut (pokud máte účet v bance, kde má jeden ze svých účtů i společnost CreditOn). Tento poskytovatel, stejně jako  Ferratum, nezkoumá Vaše příjmy.  Ferratum půjčka nenahlíží ani do registru dlužníků. Koneckonců nejde zde o žádné velké peníze. Jde o menší půjčky, půjčit si můžete klidně pouze 500 Kč. Porovnání těch nejlepších bankovních a nebankovních půjček najdete na portálu hyperfinance.cz.

Zapomněli jste na výročí a v kapse ani koruna? Řešení existuje!

Rychlé peníze přijdou vhod, pokud jste zapomněli, že Váš příbuzný nebo známý slaví narozeniny. Pokud někdo z Vašich blízkých slaví například kulaté narozeniny nebo se Vám s partnerem blíží výročí, byla by škoda takový den řádně neoslavit. Opět zmiňme společnost CreditON – peníze můžete mít na svém účtu skutečně obratem. Jeho produkt, to je skutečně expresní půjčka.

I podnikatel někdy může potřebovat peníze co nejrychleji

Skutečně výhodné půjčit si může být také tehdy, když byste jinak nesli velké náklady nebo rizika. Např. když máte uhradit platbu, při jejímž zmeškání byste platili vysoké pokuty nebo o něco přišli. Když se vrátíme ke zmínce o výročí, mohla by takovou cenou za nedostatečně oslavené výročí být i pocit, že si druhého nevážíte a že na něj nemyslíte. Jistě, připomenout si výročí nemusí být nijak drahé – někdy však stojí za to trošku si připlatit.

Můžete předejít rozsáhlým ztrátám? Pak neváhejte!

Pokud Vám hrozí neoprávněná výpověď z práce nebo jiný postih, je dobré využít nabídky neziskových organizací, nebo si zaplatit konzultaci u odborníka. Pokud např. podnikáte na živnost, může se Vám pár stokorun velmi dobře vyplatit. Vyhnout se větším potížím – to za to rozhodně stojí!

Když potřebujete peníze rychle, výhodné půjčky najdete online

Pokud potřebujete peníze co nejdřív, opět je ideální řešení online. Podívejte se na web hyperfinance.cz, kde jsou srovnány nejrůznější nabídky. Vyberete si tak tu nejlepší a bez finančních starostí vydržíte až do příští výplaty.