Půjčte si nebankovně a bez ručitele

Finance

Kdo si chce půjčit peníze, má v mnoha nebankovních finančních ústavech dveře otevřené, to je dnes prostě známý fakt. Půjčka 10000 Kč je v průměru tou nejčastější, o kterou je žádáno. Vyjdete snadno do výplaty nebo si pořídíte elektroniku, jíž zrovna potřebujete. Jednoduše cokoliv, protože se nikdo nebude ptát, na co si vlastně půjčujete peníze. Ušetří se tím čas i spoustu zbytečných nervů, skvělá novinka ve světě krátkodobých úvěrů.

Možností jsou skutečně celé desítky

Kamkoliv se rozhlédnete, máte spoustu možností, kde si vypůjčit peníze. Musíte sami zvážit, co bude nejvýhodnější – nebo nás požádat o pomocnou ruku, žádosti moc rádi vyhovíme. Je to zcela zdarma a navíc zcela nezávazně, prostě přátelská rada, kterou můžete a současně nemusíte využít. Bezpečné zprostředkování žádosti o půjčku se všemi náležitostmi, opravdu se nebudete muset o nic starat. Totiž, na trhu jsou vzácně samozřejmě i trochu nekalé obchodní nabídky, náš srovnávač ale tyhle zákeřné filuty filtruje a upozorní Vás na ně.

Pronto půjčka je prostě velký hit! Ono, získat až padesát tisícovek během následujících osmačtyřiceti hodin po podání žádosti, to se jen tak někde nevidí. Žádost proběhne po internetu a bude bleskově zpracována. Prakticky obratem tedy budete mít jistotu, že peníze opravdu dostanete – schválení půjčky je otázkou prakticky desítek vteřin. Jinak řečeno, je to hotové prostě na počkání.

Splatnost se může rozložit až do dvou let

Lhůta splatnosti je u Pronto půjčky hodně variabilní, přijdete si tedy snadno na své. Podmínkou je však to, abyste mohli prokázat trvalý příjem a věk v rozmezí 20 a 70 roků. Ačkoliv je běžnou praxí, že se půjčují peníze „nebankovně“ již od osmnácti let výše, zde je to zkrátka jinak. Současně nesmíte být v insolvenčním řízení – žádná exekuce, žádné obrovské a nesplatitelné dluhy. Pokud figurujete v registru dlužníků, Pronto půjčka, resp. žádost o ni, bohužel nevyjde.

Nebankovní půjčka znamená minimum vrásek a maximum pohody. Dá se vyřešit snadno a rychle ke spokojenosti každého klienta. Stačí jen chvíli počkat, brzy bude hotovo. Požádat můžete jak o pětistovku, tak i o mnohem více – výjimkou na našem trhu nejsou ani žádosti třeba až o půl milionu korun.