Porovnejte si tři poskytovatele půjček

Finance

Porovnejte si tři poskytovatele půjček

Vzít si úvěr, to přeci není dnes žádný běh na dlouhou trať. Ostatně, můžete se o tom sami přesvědčit, jde o opravdu snadný administrativní proces. Půjčka od nebankovní společnosti se často vyznačuje tím, že je vyřízená v řádu několika desítek vteřin až minut – tedy skutečně mimořádně blesková, skoro až se tají dech. Cílem žadatele by pak mělo být jediné, vybrat si na trhu ze záplavy nabídek tu skutečně nejatraktivnější. A jak na to? Někdy postačí prostě jen srovnat řeč čísel, která vždy nejvíce napoví!

 Představme si trojici oblíbených půjček

Dnešní trojboj rozhodne o tom, která půjčka je na trhu tou skutečně nejatraktivnější. Žádné reklamy a bombastická hesla, ale opravdová řeč čísel, jež jsou jasná a věcná, prostě nade vší pochybnosti pravdivá. Jako první se nám představí půjčka Tesco, díky které si lze přijít až na 200 tisíc korun na sedmileté období. Číslem dvě bude tentokrát Jet Money půjčka, s možností získat za jistých okolností až celých sedmdesát tisícovek. A do třetice? Jako třetí se představí Cofidis půjčka, která je zcela bezkonkurenční svými možnostmi – získat totiž lze až 500 tisíc korun. Tak která je tedy ta nejvýhodnější?

Porovnejte si tři poskytovatele půjček

Půjčka Tesco Jet Money Cofidis
Možný rozsah 20 až 200 tisíc korun 5 až 70 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun
Splátkový kalendář 12 až 84 měsíců 13 nebo 16 měsíců 12 až 84 měsíců
Úrok / RPSN od 15,25 / 16,5 % 21 / 24 % 5,89 / 6,05 %
Poplatky Ne Ne Ne

 

Je to zcela očividné, jasným vítězem trojboje je společnost Cofidis, naopak Jet Money zůstává hluboko v poli poražených – tedy jinak řečeno – v tomto případě „až“ s bronzovou medailí. Možností je však na trhu poměrně dost, stále ještě můžete vybírat i z těch dalších, celkově je tu až několik desítek různých půjček.

Svého druhu nevýhodou Cofidis je, že jde o půjčku, u níž musíte doložit pravidelný měsíční příjem a současně nemít záznam v registru dlužníků. Pokud byť jen jeden z těchto požadavků splnit nemůžete, bohužel o půjčku nelze úspěšně zažádat, podmínky jsou jasně dané. Zažádat si však můžete i s partnerem, díky čemuž se dostanete na výhodnější úrok – a také samotný proces schválení je skutečně rychlost sama. Celá transakce se navíc odehraje online formou, tudíž není třeba kamkoliv chodit a dlouhé hodiny čekat na kamenné pobočce.