Online rychlá půjčka

Půjčky

Občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet! Tak málo stačí k tomu, abyste si mohli požádat o nebankovní půjčku u společnosti Rerum. Online rychlá půjčka od 5 000 do 15 000 Kč může být přitom na vašem účtu během pár minut od podání žádosti. Ve chvíli, kdy potřebujete půjčit na kratší dobu nižší částku peněz, je právě Rerum ideální volbou. Atraktivitu půjčky zvyšuje také její vysoká dostupnost a třešinkou na dortu je fakt, že první půjčka je zcela zdarma!

Půjčku Rerum si můžete opakovaně prodloužit až o 30 dní

Sjednání půjčky je přitom velmi jednoduché a děje se online prostřednictvím internetu. Zapomeňte na zbytečné papírování, pro poskytnutí půjčky nepotřebujete ani zástavu nebo ručitele! Stejně tak není nutné předkládat potvrzení o příjmu, takže váš zaměstnavatel se o tom, že si o půjčku žádáte, vůbec nedozví. Váš příjem by však měl být pravidelný a v dostatečné výši, abyste byli schopni svůj závazek v termínu splatit. Jestliže se vám nepodaří obstarat si celou sumu k pevně stanovenému datu včas, nebankovní půjčka Rerum vám dovolí prodloužit si za smluvní poplatek půjčku o 7, 14 nebo 30 dní, a to opakovaně. Tím máte zaručeno, že se neocitnete ve zbytečných problémech. V případě potíží se rozhodně nevyplatí strkat hlavu do písku, protože Rerum se vždy snaží vaši situaci uspokojivě vyřešit!

Opakovaná půjčka mívá výhodnější podmínky

Myslete na to, že i zde platí, že splacené dluhy dělají přátele! Jestliže zaplatíte svůj závazek včas, Rerum vám příště umožní půjčit si vyšší částku a současně vám může nabídnout i výhodnější podmínky pro příští půjčku. Při úhradě půjčky dbejte na pečlivé vyplnění platebního příkazu. Nikdy nezapomeňte uvést variabilní symbol v podobě vašeho rodného čísla, který dovoluje snadné přiřazení platby. Rerum vás může snadno přesvědčit o tom, že krátkodobé nebankovní půjčky se mohou stát ideálním nástrojem k vyřešení vašich problémů. Jen je třeba nešlápnout při výběru takové půjčky vedle a obracet se pouze na ověřené a spolehlivé poskytovatele!