Letecké zážitky – super adrenalin v oblacích

Finanční tipy

Už vás nebaví fotbal, tenis, aquaparky, horolezectví ani procházky přírodou? Dopřejte si pořádnou dávku adrenalinu díky leteckým zážitkům, jako jsou vyhlídkové a akrobatické lety, seskoky padákem, paragliding anebo lety balónem. Zapomeňte na obyčejné dárky pro blízké a věnujte jim jedinečné zkušenosti v oblacích.

Výlet až do nebe

Vyhlídkové lety potěší mnohem více, když si je můžete sami pilotovat. Vezměte své nejbližší na výlet letadlem či vrtulníkem a užívejte si svět z ptačí perspektivy. Konečně si uvědomíte, jak je krajina pod vámi miniaturní. Let vrtulníkem je komfortní, a dokonce si během něj můžete vše nafilmovat. Sice je o něco dražší než plavba oblohou letadlem, ale zajistí úžasné vzpomínky. Jak by se vám líbila jízda pod nebesy větroněm? Tento produkt je určen pro věčné romantiky. Lety balónem patří k nejpopulárnějším a hodí se jako dárek pro celou rodinu. Potěší jako svatební prezent či jako dar k výročí a narozeninám. Pokud si myslíte, že je v balónu zima, věřte, že to není pravda. Teplejší oblečení je ovšem chytré řešení. Úžasné výlety do oblak lze uskutečnit při příznivých podmínkám během celého roku.

Tandemové seskoky mají šťávu

Máte zájem o něco extravagantnějšího? Dejte přednost seskokům padákem a tandemovým seskokům. Tyto adrenalinové chvíle probíhají z výšky 4 kilometry, proto jsou realizovány na letištích v Příbrami anebo v Hořovicích. Vyzkoušejte si seskoky padákem nanečisto pomocí větrného tunelu, jedná se o jediný simulátor v České republice. Rádi byste si zajistili unikátní a vzrušující dojmy? Mrkněte na web www.leteckezazitky.cz, kde se dozvíte o všech možnostech. Ať už dáte přednost vyhlídkovým letům vrtulníkem, balónem, paraglidingu anebo seskokům padákem, budete jako v ráji. Přeměňte stereotypní dny na zážitkové, je to snadné a zábavné!